2733
2739
عنوان

الرژی نوزاد خواهشا کمک کنید یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 55 پست
آره زود خوب شد با اون، منم اولش نسبت بهش خیلی نظرم مثبت نبود، حتی یه دکتر دیگه هم گفته بود که رو این ...

سلام عزیزم دختر منم علائم رفلاکس پنهان رو داره دکتر میگه رفلاکسه جدیدا دون دون قرمز هم رو صورتش زده ولی دکتر دید و گفت اگزمای نوزادیه تو بیشتر نوزاد ها هست و آلرژی نیست

دخترمم شیر خشکیه

۲ ماهه داروی رفلاکس میدم ولی اصلا فرقی نکرده و داره بدتر هم میشه به نظرت آلرژیه یا رفلاکس؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم دختر منم علائم رفلاکس پنهان رو داره دکتر میگه رفلاکسه جدیدا دون دون قرمز هم رو صورتش زده ...

سلام به روی ماهت 

راستشو بخوای به نظرم آلرژیه

چون آلرژی باعث رفلاکس هم میشه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
سلام به روی ماهت  راستشو بخوای به نظرم آلرژیه چون آلرژی باعث رفلاکس هم میشه

۳ روزه شیرخشک اچ آ(ضد آلرژی) میدم دون دون هاش کم شده ولی علائم ثابته و بیشتر نشده

یعنی آلرژیه؟ برم به دکترش بگم این شیر خشک رو دادم و بهتر شد؟ بعدش چی میشه؟

شیر خشک اچ آ خیلی تلخه چجوری تا چند ماه اینو بهش بدم😞

بعد شروع کمکی بهتر میشه یا نه؟ چون میخوام از ۴ ماه و نیم شروع کنم کمکی رو

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2742
۳ روزه شیرخشک اچ آ(ضد آلرژی) میدم دون دون هاش کم شده ولی علائم ثابته و بیشتر نشده یعنی آلرژیه؟ برم ...

آره عزیزم حتما با دکترش مشورت کن.

بعد از شروع کمکی خیلی بهتر میشه علائمش نگران نباش

آره عزیزم حتما با دکترش مشورت کن. بعد از شروع کمکی خیلی بهتر میشه علائمش نگران نباش

سلام عزیزم میشه درمورد آلرژی راهنماییم‌کنی دخترم ۵۵ روزشه اگزمای شدید.مدفوع بلغمی و ریفلاکسوبی قراری تنگی نفس داره همه چیو حذف کردم دیگه عملا هیچی نمیخورم جز برنج و غذاهای مرغی خیلی سخته این رژیم شیر خودمم میخوره فقط خرما وموز و انجیر خشک میتونه الرژی زا باشه؟؟ یه سوال دیگه هم داشتم اگه یه ماده الرژی زا بخورم چقد طول میکشه نشون بده مثلا امروز تخم مرغ بخورم فوری نشون میده یا چن روزی طول میکشه ممنون میشم پستمو دیدی جواب بدی 

سلام عزیزم میشه درمورد آلرژی راهنماییم‌کنی دخترم ۵۵ روزشه اگزمای شدید.مدفوع بلغمی و ریفلاکسوبی قراری ...

سلام گلم. 

الهی، نی نی چقدر اذیته

این رژیم خیلی سخته متاسفانه

مادر خیلی ضعیف میشه، من که پای چشمام گود شده بود و بی جون شده بودم

چون علنا چیز خاصی نمیتونستم بخورم، پسرمم لب به شیر خشک نمیزد، مجبور بودم تو رژیم باشم

آره من خرما میخوردم پسرم نسبت بهش واکنش نشون میداد

موز و انجیر خشک رو مطمئن نیستم

هر بچه ای ممکنه به یه چیزی حساسیت نشون بده

اینجور وقتا هر بار یک چیز رو امتحان کن

تا ببینی واکنشش چطوره

در مورد تایمش هم معمولا از وقتی که غذا رو میخوری حدود سه چهار ساعت بعد مشخص میشه، یعنی تا وقتی که اون غذایی که خوردی منجر به ترشح شیرت بشه.

واسه من که به روز نمیرسید

گاهی به شوخی به همسرم میگفتم من از کنار تخم مرغ هم رد میشم پسرمون بالا میاره😅😕😕

سلام گلم.  الهی، نی نی چقدر اذیته این رژیم خیلی سخته متاسفانه مادر خیلی ضعیف میشه، من که پای ...

ممنون عزیزم اره واقعا سخته خودمون ک زایمان داشتیم بدنمون کلی ضعیف شده حالا این رژیمم باید شروع کنیم پس منم هر بار ی چیزیو امتحان میکنم ببینم چجوری میشه بازم ممنون ازت 

2740
ممنون عزیزم اره واقعا سخته خودمون ک زایمان داشتیم بدنمون کلی ضعیف شده حالا این رژیمم باید شروع کنیم ...

خواهش میکنم مامان مهربون

آره واقعا همینطوره، من همیشه غبطه میخورم به مامانایی که نی نی هاشون آلرژی و رفلاکس ندارن😅

ببین سعی کن هرچیزی رو میخوای تست کنی اول مقدارش کم باشه 

بعد واکنشش رو چک کن

اگه نسبت به همیشه علائم منفی کمتری نشون داد

دوباره یکم دیگه از اون ماده غذایی استفاده کن

یه جورایی اجازه بده بدنش به دوز خیلی کم از ماده حساسیت زا عادت کنه

و در کنارش مثلا دائم پوستش رو چرب نگه دار 

ولی چهار چشمی مراقب علائمش باش دیگه

که خدای نکرده تشدید نشه

گوگل کنی در مورد آلرژی و رفلاکس مقالات خوبی میاد که میتونه کمک کننده باشه

موفق باشی مامانی

خواهش میکنم مامان مهربون آره واقعا همینطوره، من همیشه غبطه میخورم به مامانایی که نی نی هاشون آلرژی ...

مرسی عزیز دلم از راهنماییت حتما همینکارو میکنم اره منم از الان میگم چقد سخته ولی مادر بخاطر نی نی ش از جونشم میگذره چه برسه ب غذا ب حرفات عمل میکنم خیلی بدردم خورد ممنون مهربون

مرسی عزیز دلم از راهنماییت حتما همینکارو میکنم اره منم از الان میگم چقد سخته ولی مادر بخاطر نی نی ش ...

قربونت عزیزم💙