2733
2739

مامانایی که نوزادشون الرژی به پروتیین گاوی داشتن کی خوب شد نوزادتون؟؟

ایا تا شش ماهگی خوب میشه؟؟کسایی بودن که تا شش ماهگی خوب شدن؟؟

پسر من داشت، هشت ماهگی خوب شد شکر خدا 

البته خیلی شدید نبود، یعنی زود متوجه شدم، نذاشتم به خون تو مدفوع و اینا برسه.

ولی از شش ماهگی زادیتن دکتر براش نوشت، هشت ماهش بود دیگه بهش ماست و کره کم کم دادم

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر منم بچش داشت ..خواهرم شیر خودشو میداد سفت و سخخخخخخخت رعایت کرد ۳ ماه تمام...تاااینکه دیگه برطرف شد

خواهرم میخواست بیسکوییتم بخوره اگه پشتش زده بود شیر گاو نمیخورد در این حد.

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2731

پسر نوع شدید بود حتی لبنیات بز و گوسفند و شتر هم داشت ولی تا سه سالگی کاملا خوب شد

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2738
يعني چجوري بود حساسيتش؟

با کوچکترین مصرف لبنایت یا هرچیزی که پروتیین گاوی داشت روده اش خونریزی میکرد

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
پسر من داشت، هشت ماهگی خوب شد شکر خدا  البته خیلی شدید نبود، یعنی زود متوجه شدم، نذاشتم به خون ...

پسرمنم زود متوجه شدیم و خیلی شدید نیست چون پپتی بهش ساخت

پسر شما شیر خشکی بود؟

پسرمنم زود متوجه شدیم و خیلی شدید نیست چون پپتی بهش ساخت پسر شما شیر خشکی بود؟

نه فدات شم، شیر خشک لب نزد

خودم رژیم داشتم

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
برو تو سایت دکتر بهروز مقدادی راجع بهش کلی مطلب و مقاله نوشته، بخون خیلی مفیدن مطالبش

اره اتفاقا زیاد دربارش خوندم ولی فقط خواستم بدونم کسایی بودن که تا شش ماهگی خوب شده الرژی بچه شون

2706