2737
2739
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1140579 بازدید | 31701 پست
من واقعا حیفم میاد چیزمیزامو بندازم دور حالابخشیدن به کسی خوبه ولی انداختن😑 خوبیش اینه مثلایه لبا ...

ففط بدردنخورها دور ریخته میشن

وگرنه چهار دسته بندی داریم

فروختنی

بخشیدنی

بازیافت 

دورریختنی

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی بود مینیمالیست

عزیزمی

همینجوری که داری لوازمتو جمع میکنی اونهایی که برات کارایی ندارن بزار کنار و تو چهار دسته بالا قرارشون بده میتونی از چند تا نایلون بزرگ استفاده کنی

2728

honamik عزیزم دوستت دارم

چقدر خوبی شما

تایپیکت عالیه

من ان شاالله ی دو هفته دیگه زایمانمه اگر زوتر با تایپکت آشنا شده بودم کلی کارام جلو می افتاد 

ولی همین الانم خیلی عالیه

من سعی میکنم خیلی زود ی سروسامانی ب این همههههه خرت و پرت بدم

honamik عزیزم دوستت دارم چقدر خوبی شما تایپیکت عالیه من ان شاالله ی دو هفته دیگه زایمانمه اگر زوت ...

عزیزم دلم خدارو هزاران بار شکر که مفید بود و بدردت خورد.

انشاالله بسلامتی زایمان کنی و  خیلی زود بتونی با سرایط جدید کنار بیای.

برات از خدا بهترینها رو میخوام

من خونه زندگیم این سبک رو رعایت میکنم ولی در مورد گوشیم و لپتاپم نه . باید اونا رو هم پاکسازی کنم&nb ...

اره منم باید گوشیمو لپتابمو پاکسازی کنم ی بار انجام دادم حدود 50گیگ لپتابم خالی شد ولی الان دوبارههه پرررره 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2738

سیسمونی چجوری میتونه مینیمال باشه ؟ از خرت و پرتای دست و پاگیر و اضافی و بدردنخور بدم میاد . میخوام یه سری چیزا رو حذف کنم و کاربردیا رو بخرم . به نظرتون این لیست من شامل چیا میتونه باشه ؟ 

به جای تربیت دیگران ، خودت را تربیت کن 
سیسمونی چجوری میتونه مینیمال باشه ؟ از خرت و پرتای دست و پاگیر و اضافی و بدردنخور بدم میاد . میخوام ...

کریر و ماشین لباسشویی سطلی نگیر.کالسکه رو عاااالی بگیر.ساک لباس بچه عالی.تختش هم هم کودک باشه هم قابل تبدیل به نوجوان.

الان اینا بع ذهنم میرسه.

این نیز بگذرد...                                                       
ممنون ، کریر واقعا لازم نمیشه ؟ 

کریر من هم صندلی ماشین بود هم.کریر اما به نسبت قیمتش کاراییش برام خیلی خیلی کم بود.وسنگین هم بود در نتیجه بنظرم اضافیه.اما کالسکه درعوضش خیلی کمک حالمه.پسربزرگم که کلی استفاده کرد کوچیکه هم که هنوز استفاده میکنه.بچه توش میشینه باهاش میرم خرید کلی توش جا میشه.

این نیز بگذرد...                                                       
2706