2733
2734
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1219906 بازدید | 33321 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

امروز نوبت تمیز کردن کابینت های آشپزخونه بود کابینت حبوبات وادویه ها کمی لوازم قنادی مرتب کردم واقعا لذت بردم از بس خلوت ومرتب بود‌.دو دقیقه ای تموم شد

همسرم ارد برنج خریده ریختم تو بانکه ارده برای اینکه یادم نره چی تو بانکه است نوشته روی بسته بندی قیچی کردم با چسب روی بانکه چسبوندم.مقداری هل بود ریختم تو شیشه هل .

از همین کابینت الان فلفل قرمز اضافه است دیگه به خاطر همسرم گذاشتم بمونه یه وقت سراغ اش گرفت داشته باشم ولی تو ذهن من خروجی😂

شادی صدام کنید
امروز نوبت تمیز کردن کابینت های آشپزخونه بود کابینت حبوبات وادویه ها کمی لوازم قنادی مرتب کردم واقعا ...

سلام شادی جان ببخشید اینجا میپرسم شما ازمون شرکت کردید ؟

منابع چه طوریه ازمون سخته ..؟⚘

چقد خوب چجوری مدیریت میکنی که دوباره تو خونه ات پر خرت و پرت نشه؟

ی بلاگر هست ب اسم لیلی دیلی سبک زندگیش این مدلیه خیلی دوست دارمش ..

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اینحا خانوما ازونم مینیمال ترن. اونو قبول ندارن    

😃🤣😄😃شما اون بلاگر رو دارین؟؟؟مثلا کیف و کفش میخره جنس عالی وگرون ولی برا دوسال ۳سال مثلا یا سوغاتی گفته کسی براش نیاره ک انباشتگی نشه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2706