2733
2734
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1221422 بازدید | 33346 پست
این چالش چیه؟ تنهایی انجام میدین یا بقیه هم؟

نه عزیزم تنها انجام میدم

روز اول یکی

روز دوم دوتا الی آخر

چون دوساله رفع انباشتگی میکنم و تقریبا دورم خلوته روز هفتم به بعد خروجی پیدا نمیکنم

بنابراین باز از اول هفته مجدد شروع میکنم

روز اول یکی ، روز دوم دوتا و...

⁦♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبلا خیلی لیلی رو دنبال میکردم ولی وقتی اینجا رو پیدا کردم دیگه نمیرم پیشش البته رفع انباشتکی دیجیتا ...

خیلیم عالی من اینجا رو امروز دیدم تاپیک رو ذخیره میکنم و استفاده میکنم چون توی زندگیم بشدت انباشتگیه هم خونم هم گوشیم کلن نیاز ب تحول داره ..مرسی دوستم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

دومین روز از چالش سی روزه:🪣🗑️🧺

انروز رفتم سراغ جانمازا

ده تا جانماز جیبی

سه تا کتابچه دعای جیبی

یه قران جیبی

یه تسبیح

نمیدونم کجا بزارم خروجی

چون تقریبا کهنه ان مسجد هم بزارم به دردشون نمیخوره.

یه برنامه روی گوشی نصب کردم دوتابرنامه‌مشابه حذف کردم.

در گفتگوها مینیمال بودم

نماز قضا خرداد سال گذشته خوندم.

اسباب بازی های دخترم به نوبت سری به سری جمع می کنم هم خونه شلوع نباشه هم تنوع باشه.

شادی صدام کنید

خروجی 

چند تا تاپیک

من دوتا پیج اینستاگرام داشتم که یکیش خیلی شلوغ بود و ذهنم و ازار میداد اونو پاک کردم و یدونه جدید زدم و از اشنایان کسی رو فالو نکردم😍😁یه پیج مینیمال شده

به پیج دومم هم فرصت دادم اگه تونستم اونم پاک میکنم و میره خروجی

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

یه مقدار کدو تو فریزر داشتم امروز تبدیل شد به کیک دیگه کدو نداریم تا پاییز سال آینده.

فریزرم چندان باب دلم نیست به دو دلیل موزهای فریز شده

هویج فریز شده

یه بکینگ‌پودر تموم شد رفت خروجی

شادی صدام کنید

خروجی

یه جانماز جیبی و مهر و کیف و مقنعه اش 

نو بود ولی من استفاده نمیکردم دادم به خواهرم برا وقتی میره مسجد تو کیفش باشه

ظرفهای مادر شوهرم که خونمون بود براشون بردم

یه قمقمه که پسرم توش شیر موز ریخته بود چون درش تنگ بود نشد خوب بشورمش

2706