2733
2734

بعدش بنده خدا هي نازم كرد و اينا گفتم ببخشيد خابم مياد شبت بخير 

بعد الان دلم ي جوري

دلم تنگ شده براش 

روم نميشه سلام و عليك كنم 

ميشه لطفا ي پيام بهم بگيد براش بفرستم

فقط حرفاي بد و بيتربيتي نزنيد 

همسرم ادم رسمي ،اهل اين شوخي هاي لوس نيستش

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ینی ما بیتربیتیم😕😕😕

ن دور از حون عزيزم

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
2738
دلم بدجور هواتو کرده ....... ولی هرچی بگی امشب شب جمعست بد برداشت میکنه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂خوشم اومد ک موضوع رو از همه زوایا بررسی میکنی بعد حرف میزنی

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
هرچی از دلت میاد بگو 

نميدونم اخه چي بگم ،خجالت ميكشم 

حرف ناراحت كننده منظورم گفتم اهميت نميدي هر وقت ميري جايي منو يادت ميره هميشه ب كارت اهميت ميدي

الان واقعا نميدونم چي بگم از دلش دربياد

همسر عزیزم مراببخش  ازاین رسمی تربلد نبودم😐

وای خدانکشت دخمل،کلی خندیدم.

چند روز دیگ میرم دکتر.مطمینم دکتربم‌میگه                خانوم شوما تو کیونتون یه تومور بدخیم دارین  ..که یه جاهایی باید میریدین ب بعضیا ولی بجاش احترام نگهداشتین  

به نظر من به جا پیام با یه رژ یا مداد روی اینه ای که همسرتون بعد از ورود به خونه میره جلوش یه جمله قشنگ واسش بنویس

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘