2737
2734
عنوان

رسمانابودشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 71 پست

چن وقته اقدامی گلی؟؟؟؟من ک دوسال ویک ماهه درکت میکنم

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقیق: از آقای نخودکی ختمی نقل شده است که برای برآورده شدن حاجت هر روز ذکری را بیان می کنند. این ختم از روز چهارشنبه شروع شده تا چهارشنبه هفته بعدش و هر روز صد مرتبه این ذکر ها را می خوانیم و نیت هم باید به این صورت  باشه میگی از چهارشنبه این هفته تا چهار شنبه هفته بعد ذکرای آیت الله نخودکی رو میگم به نیت حامله شدنم ثوابش بره به روح آن مرحوم

چهارشنبه 100 مرتبه یا ابا صالح المهدی ادرکنی

پنج شنبه 100مرتبه یا فاطمه الزهرا ادرکنی

جمعه 100مرتبه یا جواد الائمه

شنبه 100مرتبه آیه شریفه ام یجیب

یک شنبه 100مرتبه صلوات

دوشنبه 100مرتبه یا ابوالفضل العباس ادرکنی

سه شنبه 100مرتبه استغفرالله ربی و اتوب الیه

چهارشنبه 100مرتبه یا زین العابدین ادرکنی و معرفی این ذکر به 14 نفر میتونی تو همین نی نی سایت معرفی کنی و اینکه اعتقاد قلبی داشته باش 

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را
2731

عزیزم من بعد ۷سال انتظار و هر ماه تو ذوق خوردن تازه حامله شدم هیچوقت از کار خدا نا امید نباش مطمئن باش موقعی بهت هدیه میده که انتظارشو نداری

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

عزیزم هیچ وق تا مطمعن نشدی شوهرتو امیدوارنکن

مردا ک مثه ماها نیستن..

این دفعه الکی امیدوارش نکن

حتی اگر بی بیتم مثبت شد

باید به شوهرت میگفتی شاید الکی باشه تو اون الکی امیدوارنشه

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
یکسالو نیم نزدیک دوسال

چند وقت جلوگیری داشتی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738
عقیق: از آقای نخودکی ختمی نقل شده است که برای برآورده شدن حاجت هر روز ذکری را بیان می کنند. این ختم ...

حتماانجامش میدم مرسی عزیزم ممنون

ایششششش😒                                      
یکساله ونیم نزدیک دوسال

هنوز انقد زیاد نیس ک خودتو ببازی 

حتماانجامش میدم مرسی عزیزم ممنون

قبل هر ذکری هم دوباره نیت کن  حتما میرسی

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را