2733
2734
عنوان

رسمانابودشدم

600 بازدید | 71 پست

چرا??چه حکمتیه??لیاقتشوندارم??توانایشوندارم??چیم ازاونیکی بندهات کمه خدا??چرا دوستم نداری??درست خیلی گناه کردم بنده خوبی برات نیستم اما این یه قلم کارو حلش کن بقیشو نوکرم بخدا همون بنده ای میشم که تومیخای ....نه تنهاخودم بلکه شوهره بدبختمم داره عذاب میکشه...الان یه هفته و نیم اعلاعم حاملگی دارم بااینکه توعمرم نداشتم سینه هام حساس بود زیردلم تیرمیکشید تکرر ادرارداشتم ...به حضرت علی اصغرمتوصل شدم ازش خاستم که پادرمیونی کنه خداکه به حرف من گوش نمیکنه😔😔دیگ امیدوار امیدواربودم که حامله اون یه هفترو کلشو بی بی زدم منفی بود ولی بازم امیدداشتم گفتم شایدزودزدم یعنی مطمعن بودم که حامله ام بیچاوه شوهرو مامانمم چقدذوق میکردن از ذوقشون میخاستن به همه بگن من نزاشتم گفتم بزار مطمعن شیم بعد الان.....الان پریود شدم 😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢بیچاره وقتی به شوهرم گفتم قشنگ شکستنوتوش دیدم چون خیلی امیدواربود گفت باشه مراقب خودتت باشه برمیگردم رفت😔😔میدونم رفته باخودش خلوت کنه منم الان دارم گریه میکنم....😢😢😔😔

ایششششش😒                                      

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

‏سری که درد میکنه رو باید بذاری رو شونه های یار...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

الهییی عزیزم ببین من این ختم مجرب رو دیشب هم به یکی گفتم انجام بده ختم از چهار شنبه تا چهار شنبه نخودکی رو الان برات میزارم چطوریه امکان نداره خواستت براورده نشه

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را

منم این روزای تورو تجربه کردم عزیزم کلی از این گریه ها داشتم 

ولی یه چیزی بهت بگم اینکه این ماه برای اولین بار علائم حاملگی داشتی یعنی رحمت داره اماده میشه برای باروری

اینو خودم تجربه گردم و دو ماه بعد باردار شدم 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
خوب وقتی بی بی چکت منفیه چرا فکر کردی حامله ای ؟ غصه نخور ان شالله ماه دیگه..چند وقته منتظری؟

گفتم شاید زود بی بی چک زدم ساعتمو گزاشتم زنگ براهفته بعدصبح  بازبی بی چک بزنم که اونم به هفته بعد نرسید...

ایششششش😒                                      
2706