2737
2739
عنوان

رسمانابودشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 71 پست
راستی هر روزشم نیت تتو بگو قبل و بعد ذکر   من برای خواهرم انجام دادم شد به کسیم نگو چون مم ...

خیلی ممنون عزیزم دو هفته ی دیگه قراره برم غربالگری میخونم که ایشالا مشکلی نباشه😘

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

اخه هنوز سنتم کمه. یعنی سنت زیاد نیست که بگیم امیدی نبست. من میگم بعد پریودت یه شب در میون رابطه داشته باشید حسابی غذاهای مقوی بخور و هوازی ورزش کن و کاملا بیخیال باش. من از وقتی بیخیال بودم باردار شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اها ینی بکسی نگم ؟بعدش زمانش فرق داره مثلا روز غروب یا شب؟

نه فرق نداره

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را
خیلی ممنون عزیزم دو هفته ی دیگه قراره برم غربالگری میخونم که ایشالا مشکلی نباشه😘

ایشالله که بچت سالمه سالمه خیالت راهت خدا بزرگه

از یاد برده ای و از یاد برده ام تو را        افسوس که رفته ای و از دست داده ام تورا     ای آرزوی من تو کجایی و من کجا       باور نمی کنم که نمی بینمت تورا     گاهی به یاد تو و چشم بی شرم تو دمی    از خود برون شوم و خواهمت تو را     اشکم روان شود وبغض می کشد    وقتی که یاد آوردم رفتن تو را     لعنت بر این جفای زمانه و تقدیر روزگار    آزرده میکندم هوس دیدن تو را
اها ینی بکسی نگم ؟بعدش زمانش فرق داره مثلا روز غروب یا شب؟

نه به کسی نگو ممکنه کسی اعتقاد نداشته باشه به چیزی

2740
فداتشم خیلی لطف کردی عزیزم

خواهش میکنم عشقم من خواهرم برا بچه دار شدنش به مشکل بر خورد بدون اینکه بهش بگم ختم رو شروع کردم با اعتقاد کامل یه ماهو نیم  بعدش گفت باردارم 

عزیزم ب شوهرت عرق یونجه بده دوتاییتونم خرما بخورین خیللی موثره تو چندماه دیگه مامان میشی

عزیزم عرق یونجه چیکارمیکنه???

ایششششش😒                                      
[QUOTE=72126132]عزیزم عرق یونجه چیکارمیکنه???[/ شدیدا مرد تقویت میکنه خیلی موثره

واقعا مرسی😊😘

ایششششش😒