2737
2734
عنوان

ازدواج با مرد ۵۲ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 9425 بازدید | 181 پست

فاصله سنی تون خیلییی زیاده. تو تازه اول جوونی هستی. اون آقا داره وارد میان سالی مبشه.زندکی که همش پول نیست.شاید اصلا تو روحیات باهم متفاوت باشید .اصلا ببین حوصله شر و شیطون های تورو داره یا نه..به نظرم مناسب نیست.سنی نداری برای ازدواج اخه .که میگی حسرت عشق تو دلت بمونه

الا بذکر الله تطمئن القلوب

من اگه بودم مرده رو سیاه و کبود میکردم بابت این پیشنهادش!!!

همسن بابابزرگته😳

اصن دم و دستگاهش هنوز کارمیکنه؟😓🤢

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای خدا  اخه ی دختر بچه ۱۷ ساله چی از انتخاب همسر و زندکی مشترک میدونه یعنی عمر و جوونیتو بفرو ...

خب الانش رو داره می بینه و فکر میکنه که پسرهای 20 ساله هیچی ندارن چند سال دیگه که درس خوندن و 25 ساله شدن اون وقت دیگه آدم مناسب هست. توی این دوران دخترها به شدت احساسی هستند و به دنبال مردی هستند که محبت پدرانه بهشون داشته باشه 30 سالگی رو که نمی بینند. اون قضیه رابطه که دیگه حال آدم بد میشه اه این قسمتش رو فکر نکرده بودم که دوستان گفتند   

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

به مرگشم فک نکن شایدبعدازرابطه باتوخیلی جوون ترشدوتاچهل سال دیگه م کنارت بود اینجورمرداحالاحالاهازنده ن...

بدن ظریف وجوونتوکناریه سن بالاتصورکن فک کن لمست کنه وازت رابطه بخواد؟بنظرمن اشتباهه محض همین...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
نه

۳۵ سال اختلاف خیلی فاصله اس،شما زودته ازدواج برای چیته،بعداً افسوس میخوری،همین نی نی سایت تاپیک اونها که زود ازدواج کردن الان به مشکل خوردنو ببین،زندگی خودتو خراب نکن گلم

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

ده دوازده سال دیگه اون آقا سالمند محسوب میشه و انواع و اقسام بیماریهای مربوط ب اون سن رو ممکنه دچار بشه باید فقط پرستاری کنی ازش و چیزی از جوونیت نمیفهمی خوب ب این قضیه هم فکر کن

2706