2733
2739
عنوان

ازدواج با مرد ۵۲ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 9425 بازدید | 181 پست

چه خوش اشتها که نوه اش رو خواستگاری کرده. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم وقتی ۳۰ سالت شد این اقا جای پدرت هس  خوشی ها و تفریحی هایی که تو داری اون موقعه واسه اون دیگه گذشته چون اون خوشی تفریح هاتشون تو اون سن اتجام داده و روحیه هاتون باهم نمیسازه  دوستداری تو زندگی خداهی نکرده طلاق بگیری بعدها چرا اینده خودتو با پول میخوای بفروشی

من جا پدرتون بودم‌برخورد بسیار تندی با اون اقا میکردم‌ چه پررو بیاد خواستگاری دختر ۱۷ ساله  خ ...

پدرم اصلا راجب ایم موضوع با من صحبت نکرده نمیدونم برخوردش چجوری بوده

2740
چطور روش شده با اونهمه اختلاف سن ازت خواستگاری کن

چندشم‌شده😖😖😖😖

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ب نظرمن شوهر کن بروووووو..حالا یه پسر20سال گه هیچی+ییییییی نداره به چه دردت میخوره

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏

ای خدا 

اخه ی دختر بچه ۱۷ ساله چی از انتخاب همسر و زندکی مشترک میدونه

یعنی عمر و جوونیتو بفروشی ب پول..

کنار همسر ادم میخواد احساس ارامش کنه ن اینکه بره داسه پول یارو

ک بتونه ۴ تا مانتو بیشتر داشته باشه یا دو تا سفر خارجه بره

بشه ۳۰ سالت اون مرده و تو ی زن بیوه ای ک باید بری با ی مرد دیگه ازدواج کنی

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
2706