2733
2734
عنوان

خودخواهی خانواده همسرم داره دیونم میکنه..بسه اه😈😠😨😖

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 75 پست
بله سه ماه بعد از عروسیمون فوت کرد ولی تو اون سه ماه هییییییچوقتش واسه خودمون نبودیم همیشه شوهرم با ...

خانواده ی شوهرمنم خیلی اذیتم میکنن بعدهمش میگن من بدبینم،بعضی وقتاباخودم میگم شایدم اوناخوبن،ولی هرجورکنارهم میچینم همرومیبینم نه 

تازه عروسی کرده بودیم مادرشوهرم میومدخونمون میرفت داخل یخچالمون غذایی که مامانم داده بودرومینداخت سطل آشغال وسایلای کابینتوجابه جامیکرد،بمن میگفت باخواهرت نگردولی به دخترمن احترام بزار😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای😓😓😓😓بگو مریضی پسرتو زن دادی.باشوهرت اتمام حجت کن بگو بچت خانواده میخواد سقف زیر سر میخواد نمی ...

ممنون.

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏
2728
شوهر منم از سرکار که میومد میرفت خونه مامانش من از پتجره ماشینشو میدیدم که اومده فک کن یه تازه عروس ...

والا من دوستامو ميبينم همه تعجب ميكنن كه مادرشوهرم روزى دو سه بار به شوهرم زنگ ميزنه، ميگن ما هفته اى دو هفته اىيكبار بريم يه سرى بزنيم همين، ولى مادر اين زنگ ميزنه عين خاله زنكا تمام اتفاقايى كه تو روز افتاده رو تعريف ميكنه كى كجا رفت كى بچش مريض شده كى عروس شده كى دوماد شده🙄

جاتوبودم آبروشونا همه جا میبردم میگفتم سه هفته تیس اون یه هفته ام مادرش زنگ میزنه بیا خونه ما.من همس ...

مامانم میگه جادوش کردن اما خودم به جادو اعتقاد ندارم

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏
ای داد از این مادرشوهرا🤕🤕🤕🤕

شوهرم شدیدا دهن بینه وزودتحت تاثیرحرف دیگران قرارمیگیره،خیلی ساده س مثلن اگه کسی پیشش ازمن تعریف کنه تامدتها بامن مهربون وخوبه ولی وای به حال اونروز که کسی ازمت بدبگه میادتوی خونه دعواراه میندازه 

باورت میشه خاله هاش وزنداییاش وخانواده ش ازاین رفتارش سواستفاده میکردن وازمن پیشش بدمیگفتن وازعروسای دیگه تعریف میکردن اونم میومدتوی خونه بامن بدمیشد  هیچوقت نمیبخشمشون همیشه منتظرم خداعوضشودرآد

شوهرم شدیدا دهن بینه وزودتحت تاثیرحرف دیگران قرارمیگیره،خیلی ساده س مثلن اگه کسی پیشش ازمن تعریف کنه ...

تو منی یا من توام..

2738

وای استارتر ببخشیدا ولی خیلی ساده ای نباید از اول اجازه میدادی شوهرت تنها بره ببین من 2ماه پیش زایمان کردم یه هفته رفتم خونه مامانم بعد همش میدیدم شوهرم تنها میره خونه مامانش وقتی ام برمیگرده پیش من اخلاقش عوض شده سرد شده بود منم همون موقع یه دعوای حسابی راه انداختم الان دیگه اصلا جرات نمیکنه تنها بره هفته ای یه بار باهم میریم

همه ی دنیای من پسرمه  
هههههههه مادر شوهرم شبا که میخواستیم بریم خونه خودمون با گریه به شوهرم میگفت تو مگه قول ندادی عروسی ...

وقتی که فوت کرد خوشحال بودی یا نه واقعا بگو؟نفرینش نمیکنی؟ اخه مادرشوهر منم همینطور بود میگف شبا بیاین اینجا یا اون میومد خونمون ایناش اشکال نداشت..فقط همش دعوا مینداخت مارو بد بود..همیشه فک میکنم اگه اون زودتر بمیره من چیکار میکنم فاتحه ای براش میخونم .خوشحال میشم یا نه؟

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹
وقتی که فوت کرد خوشحال بودی یا نه واقعا بگو؟نفرینش نمیکنی؟ اخه مادرشوهر منم همینطور بود میگف شبا بیا ...

امضاتو برام توضیح میدی...تو با قانون جذب به نتیجه ی رسیدی

مادر شوهرمنم اینجوری همش یکاری میکنه حرص منو در بیاره و دوس داره همیشه پیشش باشیم میخواستیم بریم مسافرت جلوتر از ما ساک به دست آماده بود هیچی بهش نگفتیم که مسافرت زهرمارمون نشه ولی دائم در طول مسافرت غر غر میکرد و تیکه بار منو شوهرم میکرد

منم واسه اینکه حرصشو در بیارم در برابر همه حرفاش لبخند میزدم و به شوخی میگرفتم 

الان هم باهاش رابطم سرد نیست ولی سعی میکنم کمتر باهاش حرف بزنم و زیاد دور وبرش نباشم

به شوهرم میگم من مامانتو وقتی شناختم که اولین بار بهت جواب رد دادیم

اخه بهم اس ام اس داد واسه خودت و خوانوادت متاسفم که ارزش احترام گذاشتن ندارین البته من اون موقع هم با آرامش جوابشو دادم درصورتی که خودم داشتم از حرص میترکیدم

انتظار داشته مامانم منو کادو پیچ تحویلشون بده

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...

یعنی اینارو خدا زده چقدر ادم میتونه بی شخصییت و بی فرهنگ باااشه بابا عروس چ فرقی با دختر داره تازه هرچقدرم اگه بدجنس باشه عروس مطمعنم یه مادرشوهره دانا و فهمیده به راهش میاره

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
2706