2737
2734

من و شوهرم زندگی خوبی داشتیم تازه بعداز چندسال داشتیم بچه دار میشیدم کلی ذوق داشتیم .تا من حامله شدم مادرشوهرم عزم خودشو جزم کرد که زندگیمونو داغون کنه و موفقم شد هروز زنگ میزد به شوهرم کی میاید چرا نمیای..ما تهران بودبم اونا شهرستان هروز زنگ مبزد هر دیقه کی میاید ما کلا تو سال 8بار میرفتیم هر بارم 20روز 25روز میموندیم یعنی نقریبا نصف سال و اونجا بودیم انقدر زنگ زد که رفتیم.شوهرم انتقالی گرفت خودمم انتقالی گرفتم اومدیم شهرستان حالا 3هفته ماموریت یه هفته خونه اون یک هفته انقدر مامانش بهش زنگ میزنه که بیاااااا اونم تو این یک هفته 5شبانه روز خونه مامانش من باهاش نمیرم ...منم مجبورم بیام خونه مامانم...تازشم به من میگن تو بیشرفی .من نمیدونم از دست این مادر خودخواه که زندگیمونو فلج کرده چه کنم..وقتی میرم خونشون انقدر بی منتم میکنن اصلا نگاه صورت پسرمم نمیکنه فقط بهم میگن چرا انقدر سیاه چرا اینجوریه ..منم خسته شدم کلا شوهرمو ولش کردم برا خانوادش دارم کم میارم😩😩

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏

چقدر عوضین اه،اصلا نرو قطع رابطه کن،چشه زنیکه؟

کاربرmelissssssaهستم،منم به لیست ترکونده ها اضافه کنین لطفا😕😕اهای اونی که شبا میای سطل اشغال کوچه رو برعکس میکنی😐😐یه روز گیرت میارم میترکونمت😐😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقدر عوضین اه،اصلا نرو قطع رابطه کن،چشه زنیکه؟

خوشحالم میشن که نرم..شوهرمم متاسفانه هیچوقت طرف خانوادشو حتی برا یه لحظه ول نمیکنه

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏
2731

چقد بيشعوره 

دست خودشم نيست بيشعوريش😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

این زنگ زدن مدام مادرشوهر و این گیر الکیش و زیاد اومدنش بعد از ازدواج پسرش یه مشکلیه که واقعا نمیدونم چحوری باید جلوشو گرفت.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
2738

چی بگم.. برات متاسفم عزیزم.. نباید میرفتین نزدیکش..  حالام اصلا نباید جلوی شوهرت از خانوادش حرف بزنی وگرنه میره سمت اونا و از تو بدش میاد.. سعی کن شوهرتو جذب کنی نه اینکه ولش کنی

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
شما به خاطر اونا از تهران رفتین شهرستان زندگی میکنید؟

اره بخدا...من بارداربودم تو اون وضعیت اسباب کشی کردیم.خستم کرده.همش به شوهرم میگه زنت خییییلی بیشرفه

هههههههه مادر شوهرم شبا که میخواستیم بریم خونه خودمون با گریه به شوهرم میگفت تو مگه قول ندادی عروسی کردی شبا همینجا بمونی😲😲😲😲😲بعدم اخم و تخمش برا من بود.

هی تیکه بهم مینداخت میگفت معلوم نیست پسر پسره منه یا دختره مردم😕😕😕😕

نور به قبرش بباره ولی نذاشت کیف زندگیمو ببرم

💖

به دختراش زنگ بزنه زنيكه، عقل شعور نداره پسرش خونه زندگى داره اينقد پيله نشه بزاره زندگيشو كنه، يعنى متنفرم ازينجور آدما، شايدم اصلا دلش تنگ نشه فقط ميخواد حرفش به كرسى بشينه

2706