2737
2734

سلام دوستان.

من میخوام یه تب لت قیمت مناسب نسبت به کیفیتش برای دخترم بخرم . دخترم 6 سالشه . میخواستم ببینم تجربتون چیه و چه نوعی بخرم؟/

تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-

یکی از دوستام بانه هست گفت این مارکها اونجا هست:سی سی ای تی . ام ای دی. مون تاچ. جی فایو . اسکالر /

به نظرتون کدوم یکیش بهتره . کسی تجربه استفاده داره؟

تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-

بستگی داره منظورت از قیمت مناسب چی باسه ؟من واسه دخترم اپل گرفتم 😊 ولی سامسونگ اصلا خوب نیست زود خراب میشه

خوشبختی یعنی هم مامان سه تا بچه باشی هم یه عاشق دیوونه😍 کاربر sogolikhanom1 م ترکوندنم 😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به نظر من برای بچه باید ی مارک معتبر و خوب بخری ی بار هزینه کن ولی ی چیز خوب بخر. ما بزرگترا مارک آشغال چینی هم بخریم حواسمون هست باهاش بیشتر مراعات میکنیم که خراب نشه 

ولی بچه چه بدونه مارکهای چینی یه گوشه شون بخوره زمین دیگه درست بشو نیست 

همشششش باید بدی تعمیرات  هزینه تعمیرات هم که ماشالله کم نیست

من چهارسال پیش برای دخترم مارک ایسوس گرفتم تا الانم همچنان داره کار میکنه شکر خدا 

ولی خواهرم مارک متفرقه گرفت نصف قیمت من

تا الان دوبرابر قیمت من هزینه تعمیرات داده آخرش هم رفت مارک ایسوس گرفت

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید

من مارشال گرفتم واسه پسرم قیمتش مناسب بود خوبه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه.