2737
2739
عنوان

وای جاری دار شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2087 بازدید | 133 پست
برادرشوهرم ی دوس دختر هايي داشت.. یعنی برابری میکردن با عروسک... از بس ک ناز بودن... ولی آخرش این گر ...

من تویم یا تو منی دقیقا مثل برادشوهرمن

برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون
بچه ها انقد خوشحالم... خود ب خود میخندم... قهقه میزنم...  نميدونم چرا!!!!!

تنت داغه.مثه کسایی ک تازه تصادف کردن و چیزی حالیشون نیس 😂😁😕

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا خوشبخت بشن.منم اوایل میگقتم آدم خودش خوب باشه جاری خوبه.اما دیدم نه....جاری بده.البته جاری من بچس مادر و دوتا خواهراش بهش همه چی یاد میدن.ما ب زور عروسیشون رفتیم الانم قطع رابطه ایم.حداقل اعصابم تو بارداری راحته

ن نميشه... اخلاقش ک تو این 4سال خیلی خوب بوده... ب نظر نمياد بدجنس باشه 

ایشاا فقط و فقط درد دل نکن باهاش اصلااااا صمیمی هم نشو

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
تنت داغه.مثه کسایی ک تازه تصادف کردن و چیزی حالیشون نیس 😂😁😕

دقیقا... آخه ی چیزی بگم... 

اويل عقدمون ی بار همین برادرشوهرم ب من گفت فلانی تو خیلی زشتی... 

شوهرم بارها بهم گفته چقد تو زشتی... 

الان دلم خنک شد... 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
بچه ها انقد خوشحالم... خود ب خود میخندم... قهقه میزنم...  نميدونم چرا!!!!!

زیاد خوشحال نباش، همینا که اولش زشتن بعد که عقد میکنن انقدر خوشگل و عزیز میشن تجربه اینو به من ثابت کرده

آنکس که اسب داشت غبارش فرو نشست           وای از گرد سم تازه خر خریده ها...
2738
ایشاا فقط و فقط درد دل نکن باهاش اصلااااا صمیمی هم نشو

نه اصلا نميشه درد دل کرد... مادرشوهرم خالشه... 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
دقیقا... آخه ی چیزی بگم...  اويل عقدمون ی بار همین برادرشوهرم ب من گفت فلانی تو خیلی زشتی...&n ...

لعنتی.خوب زن کج و کوله ای گیرش اومده اخخخخخ دل منم خنک شد😁😂 مدیونی مدیونی ک توام بهش نگی زنت زشته.میگفتی من منتخبم شوهرمم ب کسی چ

زیاد خوشحال نباش، همینا که اولش زشتن بعد که عقد میکنن انقدر خوشگل و عزیز میشن تجربه اینو به من ثابت ...

نميدونم... ولی خب الانم اصلاح میکنه.. آرایش میکنه... فک نکنم زیاذ تغییر کنه... 

2706