2737
2734
عنوان

وای جاری دار شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2087 بازدید | 133 پست
بهش بگو چیزی نگه.شوهر من انقدر ب داداشش گفت اینو نگیر .ولی اخرشم گرفت.آنقدر هول شده بود برادرشوهرم.ا ...

اینم اولین خواستگاری ک برادرشوهرم ميره 21سالشه... 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

هم دوسال بزرگتره هم موقعیتش خوب نیست😐

ینی واقعا خوش به حالت 😀

خیلی خوش شانسی 

مادرشوهره من داره میگرده دنبال عروس چه موردایی میره خاستگاری همه عالی و همه چی تموم😥😥😥

برا من دعا کنین بچه ها😃😢

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو چیزی نگه.شوهر من انقدر ب داداشش گفت اینو نگیر .ولی اخرشم گرفت.آنقدر هول شده بود برادرشوهرم.ا ...

ولی خیلی بهش ميگم.. ميگم ديگه کار از کار گذشته... بیخیال شو... دلسردش نکن... نفرین تو زندگيمون نيار... 

اما همش ميگه آخه خیلی زشته.... 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 

خودتو برا جنگ شروع کن😂😕

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2728
هم دوسال بزرگتره هم موقعیتش خوب نیست😐 ینی واقعا خوش به حالت 😀 خیلی خوش شانسی   مادرشو ...

خب خواستگاری که ادم همه جا میره ولی کدوم اکی شه مهمه.

برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون
هم دوسال بزرگتره هم موقعیتش خوب نیست😐 ینی واقعا خوش به حالت 😀 خیلی خوش شانسی   مادرشو ...

آخه مادرشوهر من فوت شدن... این زن پدر شوهرم هست و داره فامیل خودش ميگيره... واسه همین راضیه راضیه... 

برادرشوهرم ی دوس دختر هايي داشت.. یعنی برابری میکردن با عروسک... از بس ک ناز بودن... ولی آخرش این گرفت... نگران نباش... منم قبلا حرص میخوردم 

2738
برادرشوهرم ی دوس دختر هايي داشت.. یعنی برابری میکردن با عروسک... از بس ک ناز بودن... ولی آخرش این گر ...

همین برات شاخ نشه.میمون هرچی زشتتر اداش بیشتر

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
آره بابا عروسیشو نم مرداد بود.دختره اومد رابطه ما با برادرشوهرمو که خراب کرد .خیلی بلاها که سرخواهرش ...

😲😲😲😲😲

برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون

بچه ها انقد خوشحالم... خود ب خود میخندم... قهقه میزنم... 

نميدونم چرا!!!!! 

بگم ایشاا... زشت باشه؟😂😁نمیدونم چرا دوس نداریم جاری رو

خب خواستگاری که ادم همه جا میره ولی کدوم اکی شه مهمه.

اخر یکیشون خر میشه جواب میده من میدونم 😬😬😬

ایناها خوش شانسن

اخه به من چن بار گفته بزار عروسای بعدیم بیان میفهمی باید چیا میخریدی و چیکارا میکردی

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
همین برات شاخ نشه.میمون هرچی زشتتر اداش بیشتر

ن نميشه... اخلاقش ک تو این 4سال خیلی خوب بوده... ب نظر نمياد بدجنس باشه 

2706