2733
2739

خدا رو شکر تا حالا پیش نیومده مورد حتی کوچیک یا مشکوکی که من بخوام شک کنم به شوهرم... ولی یکی دو تا تاپیک دیدم خانومه حتی فکرشم نمیکرده بهش خیانت بشه و اعتماد و اطمینان کامل داشته و رابطه کاملا اوکی بوده و حتی شوهرش بهش اطمینان صد در صد میداده که خیانتی نبینه ولی بلاخره در کمال ناباوری دیده و الان تو شوک و کما بوده.... خانم ها چیکار کنیم یعنی کاری از دست اون خانم ها برمیومده که کوتاهی کرده باشن که الان خیانت دیدن یا... ؟!!!! گاهی میگم نکنه من ساده ام حواسم نیست 🙄🙄... فقط حالا جوگیر نشید خانم مارپل بازی در نیارید و منطقی راهنمایی کنید...😉😏😘

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طرز فكرتون بده خانومه چه كار بايد انجام ميداده مگه خانوما چه گناهي دارن كه بايد صددرصد توجه مرداشونو جلب كنن

كودكي از خدا پرسيد اگر سرنوشتمون از قبل نوشته شده پس چرا ارزو كنيم خدا لبخندي زد و گفت شايد تو چند تا ورقش نوشته باشم هر چي ارزو كنه

از هرچي بترسي سرت مياد😜 خدايي نكرده

اينقد اعتماد بنفس داشته باش و خودتو قوي كن كه به اين چيزا فكر نكني اصلا

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2738

باید همیشه حواست جمع باشه...

نشونه ها رو باید جدی بگیری...

نداشتن رابطه جن سی...

بیش از حد مهربون شدن یا برعکس بی اعتنا شدن یهویی و بدون دلیل...

پنهان کاری و مخفی کردن گوشی...

دیر منزل اومدن...

و...

....Ever since I lost hope, I live much more happier

من هزار درصد به شوهرم اعتماد دارم

ولی خیانت از همه برمیاد حتی خودمون

پس همیشه حواست باشه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

توی اینجور تاپیکا نرو اعصابت خورد میشه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

عزیزم اولا که همین حساسیت اشتباه ازقدیم گفتن ازهرچی بدت میاد سرت میاد برای من تجربه شده 

بعدش هم شماوظایف همسریت روانجام بده اگه همسرت قدرشناس باشه وروابطتون خوبه انشاله که هیچوقت چنین تجربه تلخی نخواهیدداشت

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2706