2737
2734
عنوان

چطور خیالم راحت باشه از خیانت ؟!!!🤔🙄🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 59 پست

اين دعا رو بعد نماز هميشه بخونين (اللهم اني استودعك ديني و امانتي و ذريتي و زوجي و قلبي و قلب ذريتي و قلب زوجي و سمعهم و ابصارهم و جميع جوارههم )  هركاري هم بخوان بكنن نميتونن

من چقدر دوست شیرازی دارم کلا دوست دارم دختر شیرازی ها رو ، یکیشون هم اهل آباده و اون یکی اهل فسا هست ...

من فساییم😍😊

شمااهل کجایی؟

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اين دعا رو بعد نماز هميشه بخونين (اللهم اني استودعك ديني و امانتي و ذريتي و زوجي و قلبي و قلب ذ ...

باو...🙄🙄 به نظر میاد معنی خیلی خوبی هم داشته باشه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2731
باو...🙄🙄 به نظر میاد معنی خیلی خوبی هم داشته باشه 

بله عزيزم :خدايا همانا من دينم و امانتهايم و فرزندانم و همسرم و قلبم و قلب فرزندانم و قلب همسرم و گوشهايشان را و چشمهايشان را و تمام اعضاي بدنشان را در دست تو يا الله به امانت ميگذارم كه نگهدارشان باشي ، يه خانمي گفته بودن من هميشه ميخونم پسرم و شوهرم گفتن هروقت خواستيم به حرام بيفتيم قلبمون تنگ شده نتونستيم

من اصالتا اهل گرگانم ولی ساکن تهران ، دوستم از خانواده شهید خاکی هستن اگه بشناسیشون

چطور باهم اشنا شدین.ایییییین همه فاصله.

ن متاسفانه نمیشناسمشون

خداجونم ازت خواهش میکنم نی نیم سالم باشه🙏وشوهرم عقلش بیادسرجاش ویکم مهربون وبااخلاق شه😊ممنون میشم اگه برام دعاکنین واسه بهترشدن زندگیم.
بله عزيزم :خدايا همانا من دينم و امانتهايم و فرزندانم و همسرم و قلبم و قلب فرزندانم و قلب همسرم و گو ...

حفظش میکنم به نظر ارزش تکرار روزانه داره ، انگار برای چشم زخم هم خوبه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2740
همکلاسی دوران لیسانسم بود 

اها بسلامتی

سلام وقت بخیر

خواندن سوره ی مبارکه نور در هر روز باعث میشه افراد خونواده از فساد و فحشا و زنا حفظ بشن

صد در صد تضمینیه و باعث پاکدامنی افراد خونوادت مخصوصا همسرت میشه

موفق وسلامت باشین

عشقتون روز افزون

به نظر من دوحالت داره که مرد خیانت میکنه یا از طرف همسرش محبت نمیبینه و بیرون از خونش دنبال محبت میگرده یا مریضه و با یکی دو تا قانع نمیشه و....

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
با قسمت اول صحبت ها موافقم چطور یه زن دلش میاد با مردی که میدونه زن داره رابطه داشته باشه ؟! خیانت ا ...

نه عزيزم نميگم لياقت ما اين بوده ميگم لياقت كسي كه خيانت ميكنه اين نيس كه همسر اولش بشينه به پاش لياقتش همون دختريه كه تو خيابوناس 

2706