2733
2734
عنوان

چی میشد اگه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 144 پست
همش شده دعوا بین منو شوهر خیر ندیدم

ای بابا.نمیشه اوضاع رو تغییر بدی.اگ دوست داری تعریف کن.

اآهااای عالیجناب عشششق.فرشته ی عذاب عشق.حریف تو نمیشه .این قلب بی صاحب عشششق😧😧😧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر سخته واقعا موندیم تو چه مدرسه آیی میزاری؟؟ می‌خواستیم انگلیسی بزاریم خیلی گرونه ماهی ۷۰۰دلار ...

من آلمانی میزارم 

بعد انگلیسیم چندتا کلاس بالاتر برن یاد میدن 

مدرسه فارسی در هفته مثلا بعداز ظهرا دوساعت هست برا آموزش نوشتن و خوندن فارسی 

حتما زبانی و بذار که قرار باهاش بیش‌تر تو اجتماع باشه و کار کنه و درس بخونه

استارتر ببخشید شرمنده 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2731
واقعا؟🤕🤕🤕عوضش میکنم شب..

وای محبت میکنی😅😅

من چرا نمیتونم برا پرفایلم عکس بذارم.با کروم دیتا میام.شما با چی وارد اینترنت میشی میشه اسکرین بدی😧😧

اآهااای عالیجناب عشششق.فرشته ی عذاب عشق.حریف تو نمیشه .این قلب بی صاحب عشششق😧😧😧

دقت کردین اعتماد به نفسه خانما چقدر اومده پایین همش تاپیک درباره چهره و هیکل و من خوشگلترم یا فلانی؟؟ تو جامعه هم همینه،  به نظرتون علتش چی میتونه باشه؟ من یه نفر نچرال تو خیابون نمیبینم  چرا اینهمه زیبایی مهم شده چه برای خانما چه آقایون؟ چرا خانما دغدغه های مهم تری غیر  از ظاهر ندارن؟ منظورم استارتر نیست کلا گفتم بیشتره تاپیکا مضمونش همین شده 

واقعا برام سوال شده ؟؟؟؟؟

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب

استاترلبات  میمانه لبای لیندا کیانی خیلی خوشم امدقلوه ای چیه موهاتم ه نه کم پشته نه پر پشت متوسطه چشماتم قشنگه به نظرم اینارو کنار هم بذارم یه شکل خوب دربیاد  

خدایا امیدم به توست ناامیدم مکن  
وای محبت میکنی😅😅 من چرا نمیتونم برا پرفایلم عکس بذارم.با کروم دیتا میام.شما با چی وارد اینترنت ...

من با مرور گر کروم ام چطور نمیشه !؟!؟عزیز دلم به نی نی یار بگو مال بعضیا مشکل داره 🙁

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
😂😂😂😂😂😂همشون خودم بودم😂😂😂😂😂

ن دو مدل چشم بود

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
بع یکی همه چیز داده ب یکی هیچی

حکمتش بوده  اگه خدارووعدالتش روباورداریم حتما یه حکمتی داشته ومیدونیم همگی که دنیاپایدارنیست وجایگاه اصلی مایه دنیای دیگه هست پس کاش بتونیم صبوروشاکرباشیم

برای سلامتی دخترم دعاکنید
خااااک وچووووک اینا چهره خود استارتر بود  استارتر بخدا خوبی  همه خواستن دلداریت بدن گفتن ...

😂😂😂😂😂😂😂نابودم کردن

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
اینقدر سخته واقعا موندیم تو چه مدرسه آیی میزاری؟؟ می‌خواستیم انگلیسی بزاریم خیلی گرونه ماهی ۷۰۰دلار ...

خارج از ایرانین؟؟

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75