2410
2553
عنوان

چی میشد اگه+عکس

1699 بازدید | 144 پست

چی میشد اگه 👇👇👇

چشام اینجوری بود👇

نه اینجوری👇

چی میشد اگه دماغم کوچولوو خوشگل بود👇

چی میشد اگه لبام قلوه ای بود👇

چی میشد اگه ابروهام پر بود👇

چی میشد اگه موهام پرپشت بود👇

چی میشد اگه پوستم خوب بود .چی میشد اگه لاغر بودم....وووو کلی چی میشد های دیگه.

خدایا کرمتو شکر نه قیافه دادی نه هیکل نه پول نه شانس...

خانوما کیا هستن ک از خودشون راضی نباشن؟؟؟از نظر خودتون چ ایرادایی دارین؟؟؟بگین و اگه امکانش بود عکس بزارین...

درضمن پست اولمم خار نداشت😝

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون موها پرپشت نيستن ولياا

اشتباه ميزني خواهرم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2456

من از چهرم ناراض ی ام،،البته خدارو شکر،،

منم چشمام ریز،، مماخ جهانگیری،،،،لبای ریز،،،،دارم،،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

سلامتی که داری برو دختر جان خدارو شکر کن بعضیا همه چی دارن اما سلامتی ندارن

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2714

من خیلی چاق شدم دوست ندارم دلم وزن قبلمو‌ میخواد که امکان ورزش ندارم اراده رژیمم ندارم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

پازل بچینیم؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706