2733
2734
عنوان

بیاین بگین برنج چی میخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 37 پست
من قبلا همکار همسرم از شالیزاز خودشون برنج هاشمی و علی کاظمی میاورد ولی الان رفته دیگه ما هم برنج چم ...

مرسی عزیزم. چمپا چطوریه؟ من برنجی‌میخوام که قدش بلند نباشه زیاد ولی نازک و قشنگ باشه و له نشه

کاربر تازه نیستم.
مرسی عزیزم. چمپا چطوریه؟ من برنجی‌میخوام که قدش بلند نباشه زیاد ولی نازک و قشنگ باشه و له نشه

دقیقا چمپا همین مدله قد میکشه ولی نه مثل برنج دودی بسیار خوش عطر و بوست البته چمپا خوزستان نخریا چمپا کامفیروز بخر

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصفهاني هستي ؟  مادربزرگ من اصفهانی  بود هر وقت از اصفهان ميومد  برنج لنجون برامون م ...

بعله خدا ذحمت کنه.من پدرم خودش زمین داره تو یه روستا.ولی خوب شوهرم میخره خیلی خوشمزس من برنج دیگه نمیتونم بخورم سریع میفهمم.دانه بلند که تاحالا نپختم 😁😁😁

هیچی  
بعله خدا ذحمت کنه.من پدرم خودش زمین داره تو یه روستا.ولی خوب شوهرم میخره خیلی خوشمزس من برنج دیگه نم ...

برو لذتش رو ببر . خیلی اون برنجو دوست داشتم یه دفعه اومدم اصفهان حتما میخرم . مغازه های اصفهان هنوز دارند ازش یا پیدا کردنش سخته ؟ 

2731
برو لذتش رو ببر . خیلی اون برنجو دوست داشتم یه دفعه اومدم اصفهان حتما میخرم . مغازه های اصفهان هنوز ...

مااز تو آسیاب ها میخریم.بعله هستن ولی باید بلد باشی بهت نندازن.توش خورده برنج نباشه اصلا سفید باشه بوی خوبی بده 

هیچی  
چقدر سخت شد . بذار همن نوستالژیم بمونه پس . دنبالشم نمیرم .

نه عزیزم چه سختی اصفهان هم هست عزیزم.ماچون زیاد میگیریم از آسیاب های روستاها اطراف میگیریم.دوستای شوهرمن.همون برنجا تو اصفهانم هست فقط بگو حتما برنج لنجون باشه.یکمشو که بذاری مف دستت نشخصه که برنجا خورد نیستن سفیدن و بوی بد نمیدن به همین راحتی😊

هیچی  
2740