2733
2734
عنوان

بیاین بگین برنج چی میخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای مصرف خونه گی عنبر کیلویی10 برا مهمون خاطرهکیلویی11

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2731
2740

من ی مدل طارم میگیرم خیلیم خوبه کیلویی ۹ ایناس

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

برنج دون دون م خوبه 

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

به نظرم از جای مطمئن یک کیلو  همین صدری هاشمی بگیر بپز ببین.میتونی بقیه رو هم امتحان کنی.خشک کف دستت بریز مقایسه کن ببین کدوم درشت تره بو کن عطر کدوم بیشتره.در ضمن ببین توش برنج خرد نداشته باشه زیاد خوب الک شده باشه.روی برنج خطی نباشه وگرنه موقع پخت خرد مبشه

لنجان.کیلو 13و14قد میکشه چه جور چه عطری داره

اصفهاني هستي ؟ 

مادربزرگ من اصفهانی  بود هر وقت از اصفهان ميومد  برنج لنجون برامون مياورىد . خدا رحمت کنه از وقتی فوت کرد 20 ساله این برنجو نخوردم

من قبلا همکار همسرم از شالیزاز خودشون برنج هاشمی و علی کاظمی میاورد ولی الان رفته دیگه ما هم برنج چمپا کامفیروز میخریم کیلو دوازده و نیم عالیه

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍