2737
2734
عنوان

ميخوام بچه مو بندازم

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 72 پست
من شماتت نکردم گفتم مگه نمیشناختی شوهرت چجوریه؟ خوب اخلاق شوهرش رو میدونسته و بچه دار شده دیگ . الان ...

اینم حرفیه ولی کاریه که شده

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
واقعا خیلی رو اعصابن 😡

والا بخدا 

روزی چندتا اینجا بی بی چک منفی میشه گریه زاری راه میفته 

خدا رو خوش میاد؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین دختر وقتی نمیتونستی یه بحث ساده را مدیریت کنی چرا حامله شدی.حالا که شدی میتونی ازش به عتوان یه ابزار استفاده کنی هم خودت بزرگ بشی هم شوهرت.واقعا علت دعوات مسخرس که نیومد بریم پیاده روی.جا من بودی چیکار میکردی شده یه ماه از خونه نرفتم بیرون سه ماه نرفتم خونه پدرم ولی دعوا نکردم.اگه میخواستی دعوا کنی نباید ازدواج میکردی.استرس و وحشت برا اون بچه سمه.هرچی گفت ساکت باش جوابشو نده.شما حامله ای اتاسه ماهگی نباید پیاده روی کنی.واقعا من در عجبم شماها چندسالتونه شوهر میکنید.من هیشکی بهم یاد نداده بود چیکار کنم خودم یادگرفتم دعوا راه خوب نیس گاهی سکوت و کم محلی از صدتا فحش بدتره.من الان کاری کردم که تو بحثا جوابشو نمیدم میره ومیاد میگه هان چته منتظره دعوا کنم ولی دیگه نمیکنم

هیچی  
عزیزم بچه رو بنداز فکر کن سر پرخوری و نرفتن پیادا روی میخوای بچه رو بندازی خدایی نکرده یه مشکل واقعی ...

داعش مسئولیتش به گردن گرفت 

تاپیک هر روز: روی اینجا کلیک کنید و خداوند سر آفرید که روی گردن باشد نه در باسـن دیگران ... نمیدونستید بدونید گلم   
2731

گلم ناراحت نشیا ولی جفتتون بچه این اخه اینم شد بهونه دعوا جای من بودی کربلا به پا میکردی که ولی شوهرت از تو بچه تر

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2738
سر اينكه من پرخوري كرده بودم گفته بريم بيرون قدم بزنيم، اونم گفت نه، من ناراحت شدم و دعوا...

سر همچين چيزي ميخواي بچه بندازي...واقعا چقدر بده دعوا سر مساله با اين بي اهميتي رو انقدر كش بدين 

سر همچين چيزي ميخواي بچه بندازي...واقعا چقدر بده دعوا سر مساله با اين بي اهميتي رو انقدر كش بدين&nbs ...

من كش نميدم اون كش ميده 

زنگ ميزنه به مامانم

و خونواده هارو ميكشونه

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸
دعوا بین هر زن وشوهری هست کسی نیست بدون مشکل اما مشکل و با یه مشکل بزرگتر حل نمیکنن خیلی ها توی نی ن ...

اخه شوهر من مشكل خيلييي بي اهميتو فورا به بزرگترها انتقال ميده و اين باعث ميشه مسئله خيليييي پيچيده شه

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸
2706