2737
2739
عنوان

ميخوام بچه مو بندازم

978 بازدید | 72 پست

با شوهرم دعواي خيلي بدي كرديم

شب رفت خونه مامانش خوابيد 

از صب هم فقط داد و بيداد ميكنه

نميدونم چيكار كنم!! الان ١ ماهمه

بيچاره بچم نباشه بهتره

مادر شوهرمم هرررچي از دهنش در اومد بارم كرد!

(ميشه برا سلامتي ني نيم صلوات بفرستي؟ آخه پارسال يكيش سقط شد🥺)❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم همیشه دعوا دارین مگه؟

اره بچه رو هم خووودش ميخواس

ببين دعواهامون سر خيلييي چيزاي الكيه

ولي اين گندش ميكنه و ميره به همهههه جار ميزنه

2738

اون بچه تو وجود توئه تو تکیه گاهشی چطور دلت میاد بکشیش بخاطر حماقت شوهرت و مادر شوهرت دردش میاد گناه داره حق زندگی رو ازش نگیر

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
سر چي دعوا كردين؟

سر اينكه من پرخوري كرده بودم گفته بريم بيرون قدم بزنيم، اونم گفت نه، من ناراحت شدم و دعوا...

واسه چی اینجا بیان میکنی ک یسریا بیان هرچی دلشون میخواد بگن بت

هرطوری ک خودت صلاح میدونی. اگ فک میکنی اون بچه بدنیا بیاد نمیتونین ارامش و رفاهشو تامین کنین بندازش خب. ت خودت شرایطو بهتر میدونی ما نمیتونیم بت کمکی کنیم

واسه زندگیم یه صلوات میفرستین عشقا؟

سر یه دعوا بچه میندازی؟؟

خدا رو شکر بچه تون به دنیا نیومده،وگرنه با یه دعوا،می کشتینش

اگه میخواین بچه بندازین،لطفا اینجا جار نزنید

اینجا آدمایی هستن که واسه دیدن بی بی چک دو خط،بال بال می زنن

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

بذار یه کم اعصابت آروم شه بعد تصمیم بگیر.اصلا شاید اون بچه فرشته نجاتت بشه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

جدی جدی انگار خدا لج کرده با بنده هاش......یکی نمیخواد بهش بچه میده یکی مثل ما پرپرمیزنه نمیده....خدایا این دیگه چه حکمت وعدالتیه.....ولی بازم شکرت ما همچنان منتظر میمونیم...

2706