2733
2734
عنوان

اسکرین شات

828 بازدید | 66 پست

سلام

میخواستم یه تایپک بزارم پیام های خووم و شو۶رم رو بزارم و ببینم نظرها چیه و اگر شوهرتون اینطور بگه چی جواب میدید بهش

چون میخوام فردا باهاش حرف بزنم در مورد پیاماش

گفتم اول بپرسم من اگر اسکرین شات پیام هام رو بزارم میتونم پاک کنم آخر تایپک که همه خوندن ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم سه دقیقه وقت داری تا پاکش کنی بعد دیگه نمیتونی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740

خراب اونایی ام که میگن اره😆😆

نه گلم چند دقیقه وقت داری پاک کنی وقتش بگذره دیگه پاک نمیشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

نه نمیتونی فقط سه دقیقه وقت داری فقط میتونی لینک تاپیکت رو بدی نی نی یار برات حذف کنه تاپیکت رو

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤