2737
2734
عنوان

سزارین بهتره یا طبیعی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 143 پست
وای اینجام که هستی 😂

تاپيك بغلي هم هستم تازه😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اول قصد داشتم سز شم ولی الان میخوام برم طبیعی ب این نتیجه رسیدم ک طبیعی بهتره  واژنم بخیه ...

ظاهرش مثل قبل نمیشه

من رفتم برا طبیعی ضربان قلب بچه افت کرد مجبور شدم

ولی کمی درد کشیدم 

خیلی بد بود تازه کم بود

2728
من موندم شکم بخیه بخوره سخته ولی ناحیه تناسلی بخوره سخت نیست .... خدایا خودت ظهور کن..😂😂

😂😂😂دقیقا منم ب این فک میکنم میگن طبیعی زایمان کنی راحت میری دستشوییی.‌‌‌‌... بعد چطوری اونجای ادم بخیه بخور راحت دستشویی میکنه😥😂

بعد میگن ولی سز بشی نمیتونی دستشویی بری باز صد رحمت ب شکم 😅😅😅😅😅اونجاک ادم اصلا نمیتونه دستشویی کنه

من فقط سزارین اگه مجبورم کنن طبیعی بزام اینقد موقع زایمان بهشون فحش ناموسی میدم که دلم خنک شه با ه ...

زن داداش من هرکی میرفته پیشش از دکتر و پرستار گازش می گرفته در به در آخر هم از بیمارستان فرار کرده زهرش رو بریزه😂😂😂

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
2738

ببین پیشرفت علم برای اصلاح و آسایش بشر هست سزارینم یجور پیشرفت علمه ،چرا بایدساعتها دردبکشی واسترس تحمل کتی درحالیکه بایه عمل بچت بدنیا میادوسریه هفته یه ادم عادی میشی،من سزارین کردم وارایش کردم مرتب رفتم اتاق عمل بعداومدم ریکاوری وبخش بچموبغل کردم اوندم خونه راحت سرویس میرفتم وبعدسه روز کارهای خونه رو هم آروم آروم انجام میدادم،واژن یه قسمت مخاطیه واقعا دردناکه برش،بخوره مخصوصا که دفع ازاونجا انجام میشه

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
با همه حرفات موافقم ولی نعلتی طبیعی کجاش ترس نداره😐😐😐😐😐

یه ماما همراه بگیر بخدا رو دستشون حلوا حلوات میکنن کسیم جرات نداره بیاد انگولکت کنه تا اخرش پیشته نمیذاره کسی بیاد تو اتاقت

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
از استرس زایمان دارم دیوونه میشم اما دکترم قبول نمیکنه سزارین انجام بده

عزيزم به يه روانپزشك مراجعه كن ازش نامه بگير كه مشكل واژينيموس داشتي و مدتها تحت درمان بودي من خودمم همين كارو كردم و الان مجبورن سز كنن

اینجا دیگه احتمالا درست خوندی 😂

تاپيك بغلي هم كتي مچمو گرفت گفت مگه نميخواستي بخوابي

من ميرممم بخوابممم😁😁😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خانومای طبیعی زا

اصلا قصد بی احترامی ندارم بهتون بر نخوره ها جبهه نگیرین لطفا

چن تا از اطرافیانم ک طبیعی زایمان کردن  میگفتن  هرکی میگه بعد طبیعی با بخیه از اولشم بهتر شده دروغه

میگه خواه ناخواه گشاد میشه یخورده مگه اینکه عمل زیبایی انجام بدی 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
😂😂😂دقیقا منم ب این فک میکنم میگن طبیعی زایمان کنی راحت میری دستشوییی.‌‌‌‌... بعد چطوری اونجای ادم ...

فکر کن دچار یبوست هم بشی😂😂بخیه ها پاره هم بشه... راست میگن طبیعی راحت تره😜😜

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
2706