2733
2734
عنوان

سزارین بهتره یا طبیعی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه دوست داشتی تجربه زایمان منو بخون🌸من طبیعی زایمان کردم😌☺️

درد نداشت؟ چند ساعت طول کشید؟ 

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2731
من طبیعی زایمان کردم  کجام گشاده لعنتی😂😂😂😂😈😈😈😈😈😈 بی ادب طبیعی بهتره ترس هم نداره ...

با همه حرفات موافقم ولی نعلتی طبیعی کجاش ترس نداره😐😐😐😐😐

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

من فقط سزارین

اگه مجبورم کنن طبیعی بزام اینقد موقع زایمان بهشون فحش ناموسی میدم که دلم خنک شه

با هر درد و زور عمشونو میارم جلو چشمشون 😈😈😈😬😬😬

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2740

من ک خودم زابمان نکردم ولی مامانم هم سزارین بوده هم طبیعی میگه طبیعی بهتره ( چون داروی بی حسی باعث شده بود تا یک هفته بعد سزارین زمبنو چنگ بزنه از سر درد)

ولی  میگه درد طبیعی کشیدن کار هرکسی نیس منم در آینده بچه دار بشم ب امید خدا حتماااا سزارین میکنم 

کلا بدم میاد اون ناحیه بخواد بخیه بخوره یا چیزیج

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
نه بابا من هرچی گفتم‌میگه نمیشه

دکترتو عوض کن ...

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
من طبیعی زایمان کردم  کجام گشاده لعنتی😂😂😂😂😈😈😈😈😈😈 بی ادب طبیعی بهتره ترس هم نداره ...

منم همینطورررر موافقممم

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم 

طبیعی بهتره 

هم لاغر میمونی هم مشکلات بعد مث کمر درد سردرد نداری فوقش دوروز اول حالت بده و طبیعی خوبه الان قدیم نیس روشهایی اومده برای تنی واژن و اعمال زیبایی نگران چی هستی و دردش تا به دربیاده بهعدش اسوده ای 

من مجردم اما سز ارین اپیدورال یعنی با بی حسی داریم ک اه دکتر کاربلد نباشه کمرت نابود میشه بعردش هم باید ورزش کنی ک اصضافه وزن نیاری و تازه اگه زور اضافه بزنی سوزش مقعد مییری 

زمين گرده ودنياكوچيك🌎زندگي قانون باورهاولياقتها🌈  قانون جذب رازِبزرگ زندگی🦄كارمارازِكائنات♻️خدامعجزه میکنه🔮شانس اسم دومِ خداست وقتي ميخواد امضاش زير آرزوهات ناشناس بمونه🙏 انرژی مثبت تنها چیزیه ک بجای نصف شدن دوبــرابـر و حتي صدبـرابـر ميشهـ♡ الهي شكـرت💙 خدايا هم اكنون ب قلبم بيا و آرامشي عطا فرما از جنس خودت💚 پس از هر سختي آساني هست خدا دوبار تكرار كرد ك دلامون قرص باشه 💛♌︎♪♺❤︎⚅♾♥︎∞♡☯︎☂︎ઈ(◕ั◡◕ั)*゚

منکه میگم طبیعی چون واژن بخیه میخوره تنگ تر میشه منکه دکترم یه جور برام بخیه کرد که از قبلم تنگ تر شد اینطوری انگار یه عمل تنگی واژنم انجام دادم . فقط به دکترت بسپر یه جور بخیه کنه که تنگ بشی بگو برات مهمه

شعار من تو زندگی 👊🏻 خودت دلیل حال خوب خودت باش 😇 😍
2706