2733
2739
عنوان

ازدیدن این صحنه یخ کردم😔باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 17449 بازدید | 311 پست
قراره شوهرم بره کربلا واس اربعین میگعت ب همین امام حسینی ک هرسال میرم زیارتش یک ثانیه بفکر زنی ب جز ...

عزیزم حق داری بخدا دلت ان شاءالله اروم بشه اما به نظرم مرد اگه بخواد کاری بکنه هر جا باشه انجام میده باهاش حرف بزن 

کلا خصلت زن حسادت هسته اونم کسی که دوستش داره 

برام  دعا کنید خیلی محتاج دعا شما عزیزان هستم   
استارتر من يه نفر ميشناسم شوهرش مغازه كفش فروشي زنون داره ايقد اين زنه به خودش ميرسه موهاش كه نميزار ...

وای نگو من م شوهرم کف فروشی داره البته تا حالا از شوهرم هیچی ندیدما اما یخورده ترسیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم...خب صحنه خوبی نبوده قبول...ببین بیا منطقی باشیم..تو سطح بازار عادیه ولیییی.شما ایشون رو ی سر دعوت کن ی جایی.قشنگ بشین باش حرف بزن.اگه خشگلی ازقیافت بگو و تعریف کن..باید جذبش کنی..ی لحظه ببخیال بشی ایندتوخراب میکنی..مرسی 

شوهرم من کلا بیخیال ارایشگاه هم نرم اهمیت نمیده برادهمین من یخورده سست شدم نمدونم کار خوبی میکنم یا ...

بايد به خودت برسي چون خواه ناخواه مقايسه ميكنن البته به اندازه ديكه بعضيا شورش در ميارن

نگران نباش ....وقتي اميد اول واخرت خداست🙏

عزیزم ....باور کن مردها از این مدل شوخی ها تو جمع خودشون دارن .فقط اون تتو میمونه که خوب واقعا دیده و خواسته تو هم داشته باشی ....بیشتر شلوغش نکن سر چندتا زن هرزه پاساژ گرد آخر هفته ات رو خراب نکن ...فقط به شوهرت بگو دیدم اونجوری هرهر میکنن حالت تهوع گرفتم حالم بد شد سر تو خالی کردم .....

بنظرم تا همینجا عکس العملت کافیه .دلت رو سیاه نکن ....من هم خیلی رو شوهرم و همکارهاش حساسم .هر چند وقت یه اولتیماتوم در همین حد که فکر نکنن ما حواسمون بهشون نیست بسه اونم در حدی که بشه نمک زندگی و نزدیکترمون کنه نه اینکه شوری اش تلخ کنه زندگی رو 

2740
ساعت ۱۰ونیم میاد خونه چی بکم بهش؟اصلا نمتونم حرف بزنم باهاش بیشعور عوضی

اولا واقعا متاسفم شدم خدا لعنت کنه همچین زنایی که زندگی مردم رو خراب میکنن 

دوما شوهر شما به قول خودش روزی ۱۰۰۰ تا میبینه به واسطه شغلش پس زیاد هم نمیشه گفت مقصره چون شوهر شما نمیره که تو خیابون دنبالشون به خاطر شغلش اونا میان البته اینم توجیهی نیست ها که خودش رو ازاد بدونه برا هرکاری 

سوما اون هرزه ها اونقدر وضعشون خراب بوده که شما توی یه لحظه تتو هاشون رو دیدی وای به حال شوهرت که اونا عمدا هم خودشون رو فرو میکردن تو چشمش 

چهارما  حالا که از شما میخواد تتو بزنی خوب بزن چشم شوهرت رو خودت سیر کن تا براش عادی باشه 

خدایاااااااااااا مرسی بابت همه چیییییییییی  

احتمالا خانمه قیافه درست حسابی نداشته سینه اشو انداخته بیرون مردا توجه کنن بهش 😕چه زنی هسته که یکم عزت نفس نداره ودلش میخواد مردا بهش توجه کنن .به حال این جور ادما فقط باید تاسف خورد 

هر عشقی میمیره خاموشی میگیره ......عشق تو نمیمیره.Rf💏💏💏💏👶👶👶

عزيزم من همه تاپيكاتو خوندم

چقد پست داره اين اخريه

اصن فك نكنم بتوني بخوني

گفتم اينجا بگم😃

ممنون ميشم درخواست دوستيمو قبول

درضمن اسم كاربريم اسم پسرم هست

خودم خانومم😅☺️🙈