2703
2553
عنوان

ازدیدن این صحنه یخ کردم😔باورم نمیشه

17449 بازدید | 311 پست

بشوهرم مثل چشام اعتماد دارم ولی...

امروز بدون اینکه بهش بگم رفته بودم خرید بیرون بعد گفتم برم پیش شوهرم ک باهم برگردیم خونه.بازار چیزی پسند نکردم و رفتم پاساژ پیش شوهرم نزدیک شدم صدای خنده شوهرم شنیدم کنجکاو شدم ببینم با کیه و چی میگن اینقدر خنده داره اولش گفتم شاید ازهمین دوستان بازارش هستن.تااینکه اروم عبورکردم دیدم ۳تا خانوم با وضعیت افتضاح شوهرم اصلا منو ندید رفتم مثلا ویترین مغازه کناری رو نکاه کنم تا بشنوم چی میگن ولی فقط صدای خنده واضح بود صحبتهاشون خیلی راحت شنیده نمیشد

اعصابم خورد شد گفتم صبرکنم ببینم تا کی میخان ادامه بدن ..خلاصه ۱۰دقیقه طول کشید و اومدن بیرون وضعشون خیلی افتضاح بود خیلی خیلی زیاد در حدی ک یکیشون خالکوبی روی گردنش و اون یکی روی قفسه سینش قشنگ باز و نمایان بود

بعد همینکه اومدن بیرون ایستادن گفتن عه نایلون سفیده جاموند من هنوز پشت ویترین مغازه کناری بودم.بعد رفت تو و برگشت گفت گوشیمم جامونده بود بعد نمدونم چی گفته بودن ک بازم صدای خنده خانوما بلند شد😔

حالم بد شد نمیتونیتم برم پیش شوهرم و...رفتم تااخر سالن و باز برگشتمرفتم تو دیدم شوهرم خیلی خوششششحال و شاد و سرزنده و کلی سر ب سرم گذاشت و گفتم چیشده ایتقدر خوشحالی گفت من همیشه اینجورم

یهو دوستش از مغازه روبرویی اومد دم در من پشتم اونطرف بود نفهمید من خانمشم یهو گفت به به امروز هرچی برگ برنده بود افتاد دست تو هاااا

حالا شماره میگیری و شماره میدی شیطون بعد شوهرم اشاره کرد اونم زودی رفت و شوهرمم رفت پیشش و زود برگشت

دارم تایپ میکنم

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا

وای😐

من از هموناییم که تو تابستون میگم سرما و زمستونو عشقه                                                                      ولی تو همین سردی های اول پاییز جد و ابادسرمارو ی فحش میکشم   

فعلا فقط میتونم بگم چه روز بدی داشتی :(

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چقدر بد😲😔

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2714

وقتی برگشت خودمو زدم ب اون راه گعتم چی میگه این دوستت

گفت هیچی بابا چندتا مشتری اومده بود یکم بی حجاب بودن و خیلی بگو بخند بودن و اخرشم گفتن نت وای فای بازار و واسمون فعال کن  ...اینام منو اذیت میکردن ک اره شماره دادی و فلان

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا

باید همون وقت که اونا پیشش بودن میرفتی تو. یا وایمیستادی دم در ببیندت و بعدم میرفتی. کرک و پرش میریخت

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706