2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین کارو کردی! زن گنده اینطوری باشه لحن حرف زدنش خدا قسمت نکنه مادرشوهر کسی بشه

پسره خودش آروم بود ولی مشخص بود مامانش چی بودا.............

خدارووووشکر الان یه خانواده شوهر باشعور  نصیبم شده خدایش واقعا مادرشوهرم آدم فهمیده ایی هستش

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2731
نه من اصلا یکی دیگه رو میخوام  ولی برام  خنده دار بود که خب قد من هرچیم باشه ضامن خوشبختی ...

نمیدووونم اون برنامه وقتشه کامران تفتیودیدی که مادرشوره وقیح میگفت عروسم درحدپسرم نیس قدش کوتاهه واین حرفا کلیم ابروش بخاطراومدن توبرنامه زیرسوال رفتودیدی یا نه 

ولی اینطورادما ازشعورکافی برخوردارنیستن

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
در ظاهر که پولدار و تحصیل کردن  از خونه و زندگیم نگم برات ولی خب رفتارشون ...

عزیزم اینجور نگو خوب قد شاید برا طرف خیلی مهمه مثل داداشم که قدش بلنده و می خواست همسرشم بلند باشه حالا می پرسید قدت چنده باز ناراحت می شدی

2740
من شنیدم گودی کمر کاملا رفع نمیشه وگرنه زانومم یه کوچولو پرانتزیه که حدوو ۳ سانت هم اون گرفته

خب چهجوری میشه پای پرانتزی درمان کرد؟

هرکی راجب زایمان طبیعی اپیدورال اطلاعاتی داره بهم بگه یه دنیا تشکر😘😘😘😘

بچه ها من قدم نسبتا بلنده ومادرشوهرم کوتاهه

هردومون رفتیم رووزنه شدیم 57 چنااان ذوق مرگ شده بود که با من هم وزنه منم شیک ومجلسی گفتم مامان جون هرکسی ب نسبت قدخودش بایدوزنش درست باشه من به نسبت قدم عالیم اما شما به نسبت قدتون اضافه وزنم دارید رفته بوددکتر دیده بودحف بامنه 😒😒😒

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
همون ظاهربینی  شایدم داداشش خیلی کوتاه بوده 🤔

عزیزم خب اگه اینجوریه که چرا آدم به خودش زحمت بده بره خواستگاری

همون پشت تلفن همه ی کارهارو میکنن دیگه

اخلاق هم که بایه بار و دوبار نشست و برخاست مشخص نمیشه

دیگه خودشونو چرا خسته کنن نه؟!

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....

گودی کمر کااااامل حذف نمیشه که دوستان عزیز نهایتا یکی دوسانت به قداضافه میشه باتمرین درست

حتما پسره براش خیلی مهم بوده داداش من دختر مو فر فری دوس داشت از بس موهای خودش صاف بود دلش می خواست ...

نه عزیزم غیر از این سوالای دیگه ایی هم کرد که نشان دهنده شخصیتش بود......

من موهام فر فوق العادس یعنی وقتی از حمام بیام یه تافت بزنم میتونم برم عروسی با اون موها ولی همیشه موهام سشواره و لخت یعنی تو خیلیا باور نمیکردن که موهام فره...الانم پسرم مثل خودم فرفریه خیلی بهش میاد..........

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2706