2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یه بار یکی اومد بود خواستگاری من بعد مامانش ازم پرسید عینکی هستی یا نه؟ موهات صافه یا فر.......من گفتم موهام وزه.........بخاطر همین حرف مامانش دیگه راهشون ندادیم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

منم انقد بدم میومد ازین کارا تو مجردی

خدارو شکر تموم شد اون دوران....

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.
قسمت نبوده  عزیزم وگرنه جذابیت به هیکل نیست والا☺️

اره والا خداروهزار مرتبه شکر‌من از اونش ناراحت نیستم از حرف خانمه که گفته بود قد و قوارش کوچیکه ناراحت شده بودم...

💙
2740
من یه خواستگار داشتم مامان پسره جلسه اول اومده بود منو ببینه که پسند بشه برن با پسر و اقاشون بیان .. ...

بلنديه افکار و زيبايي قلب مهمه 

من شوهرمو با اين معيار انتخاب کردم 

توام ناراحت نشو لابد لياقتتو نداشتن

واسه فندق تو دلم دعا کنيد لطفا❤پسرم و باباش دنيااااامن❤
کاری ندارم بچه ها ولی ای کاش راهی بود من قدم حداقل ۱۶۳ میشد

روگودی کمرت کارکن 

حدودچهارسانت ازقدهردختری توگودی کمرش پنهانه

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
من یه خواستگار داشتم مامان پسره جلسه اول اومده بود منو ببینه که پسند بشه برن با پسر و اقاشون بیان .. ...

من جز اینکه قدم ۱۵۷ استخونبندیمم خیلی درشت نیست

در کل ریزم 

وای خودم راضیم 😅

انقدر بدم میاد از اینجور ادما.. 

خواهر شوهر من خیلی قدش کوتاه تره منو اصلا استایلش با من فرق میکنه تپل تر نشون میده یعنی بازو و روناش خیلی بزرگه ولی کمر و پهلو نداره اصلا من برعکس اونم دست و پاهام بلند و لاغره اما کمرک باریک نیست حالا بماند خلاصه من لاغر تر از اون میزنم خودشونم فکر میکردن من لاغرترم یه روز خواهر شوهرم مانتو خردیه بوداومد هی اصرار که تو بپوش و تو هم برو بخر ومن اصلا از مدلش خوشم نمیومد همینطوری کشیدم تنم گفتم تنگه دکمش بسته نمیشه و درش اوردم.. 

حالا مادر شوهرم دور خونه داد و فریاد و شیون از خوشحالی که وااااااای تو لاغرتر از زالزالکیییییییییییییی وای یعنی مرده بودم از خنده از شور شعفشون... 

دخترم تمام زندگی من
2706