2733
2734
عنوان

امروز تولدمه😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حق؟؟؟؟؟؟ مگه زندانی هستی؟ یعنی چی

بلهههه من 5سال ازدواج کردم یه پسر 2ساله دارم اماهنوز تنها خونه ی بابام نرفتم هنوز تنها مغازه نرفتم و خیلیی کارا و چیزای دگ

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤
بله بفرمااا

فردا تولدمه

سال پیش با نامزدم بودم کیک پختم با کلی کادو سوپرایزم کرد

امسال اون نیست دیروز پروفایلشو دیدم برا زنش عاشقانه گذاشته بود فک کنم دیگه یادشم به من نیست

یه خواستگار سمج دارم ک حالم ازش بهم میخوره با اینکه هیچ عیبی نداره فردا میخاد بیاد اینجا بابابام هماهنگ کرده

نمیخام برم

ازش متنفرم

میخوام تنها باشم

😢😢😢😢😢😢

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

دیروز ک پروفایلشو دیدم بلندبلند گریه میکردم دوستام ترسیده بودن داشتم میمردم رفتم سرکلاس گریه میکردم استادم گفت میتونی بری اگه حالت خوب نیس

داغونم  

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
دیروز ک پروفایلشو دیدم بلندبلند گریه میکردم دوستام ترسیده بودن داشتم میمردم رفتم سرکلاس گریه میکردم ...

اگه میخوای خیلی اذیت نشی پروفایلاشو نگاه نکن

عزیزم چرا جدا شدین

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤
اگه میخوای خیلی اذیت نشی پروفایلاشو نگاه نکن عزیزم چرا جدا شدین

نمیخواستم ببینم خودمم بلاکم دوسم گفت تو این چند ماه پروفایلشو چک کردی گفتم نه گفت بیا ببینیم دیدیم حالم بد شد

نوشته بود دنیامی نمیذارم یه تار مو ارت کم شه😢😢😢😢

2706