2733
2734
عنوان

امروز تولدمه😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 58 پست
نمیخواستم ببینم خودمم بلاکم دوسم گفت تو این چند ماه پروفایلشو چک کردی گفتم نه گفت بیا ببینیم دیدیم ح ...

دوست نداشت یا علت خاصی داشت جداییتون

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست نداشت یا علت خاصی داشت جداییتون

من شهر دور دانشجو بودم از نبود من استفاده کردن خواهر جاریمو میبردن خونشون دلبری و فلان بابا منم مخالف نامزدیمون خسته شد

رفت با اون😩😪

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
با خواهر جاری سابقم ازدواج کرده😭😭😭اشکم دراومد

اینارو میذارن تو رو بسوزونن اگه برا توام گذاشته که عادتشه ولی اگر برات نذاشته صرفا جهت سوزوندن دل توئه محلش نده و سعی کن از اون شادتر و خوشبختتر بشی

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
2731
اینارو میذارن تو رو بسوزونن اگه برا توام گذاشته که عادتشه ولی اگر برات نذاشته صرفا جهت سوزوندن دل تو ...

منظورم اینه که فک نکنی گل و بلبله زندگیش و تو الان تو جهنمی

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
اینارو میذارن تو رو بسوزونن اگه برا توام گذاشته که عادتشه ولی اگر برات نذاشته صرفا جهت سوزوندن دل تو ...

نمیخام با خواستگارم بیرون برم برام عذابه😔

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
من شهر دور دانشجو بودم از نبود من استفاده کردن خواهر جاریمو میبردن خونشون دلبری و فلان بابا منم مخال ...

گسی که اینجوری رفت بهتر که نموند 

ببخشید من پسرداییم کلی به نامزدش حرف گفت اخرشم دیدیم اقا دوست دختر داره به زن خودش تهمت زده واسه همین میگم ارزششو نداره تو فقط سعی کن خوشبختتر بشی و شادتر حتی الکی

نمیخام با خواستگارم بیرون برم برام عذابه😔

دیوونه ای 

برو خوش باش اون یه خاطره بود تموم شد تو چرا خوشبختی رو از خودت دریغ میکنی واسه کسی که تو گذشته بود و رفت میخوای ایندتو خراب کنی؟دو سال دیگه یادت میره سخته الان سخته دو سال دیگه هیچیش یادت نمی مونه

2740
گسی که اینجوری رفت بهتر که نموند  ببخشید من پسرداییم کلی به نامزدش حرف گفت اخرشم دیدیم اقا دوس ...

خیلی حالم بده

میخام برم امازاده این نزدیکا

دیوونه ای  برو خوش باش اون یه خاطره بود تموم شد تو چرا خوشبختی رو از خودت دریغ میکنی واسه کسی ...

دیروز با دوستم بیرون بودم اونم میگفت دیوونه ای به خودت یه فرصت دیگه بده ولی این پسره زود اومده تو زندگیم خیلیم سمجه هرچی کم محل میکنم بدتر میشه

اگه میخوای خیلی اذیت نشی پروفایلاشو نگاه نکن عزیزم چرا جدا شدین

استارتر من برای اینکه از کسی ناراحت نشم که تولدمو یادش نره از یه ماه قبل همش.میگم حتی هفته قبل تولدم شوهرم نشسته بود زنگ زدم بابام میگم بابا هفته بعد یادتون نره مهمترین روز زندگیتونه بابام طفلی یادش نبود هنگ کرد!گفتم تولد منه دیگه!حالا شما یه امتحان کن ساعت دوازده شوهرتو بیدار.کن بگو تولدمو یادت نبود حالا که خودم گفتم حداقل بوسم که بکن اینجوری خودشم خجالت میکشه تلافیم میکنه برات

دیروز با دوستم بیرون بودم اونم میگفت دیوونه ای به خودت یه فرصت دیگه بده ولی این پسره زود اومده تو زن ...

اگه شرایطش خوبه و اخلاقش خوبه خب فرصت بده بخودت اصلا شاید همین باعث شد زودنر فراموشش کنی

اگه شرایطش خوبه و اخلاقش خوبه خب فرصت بده بخودت اصلا شاید همین باعث شد زودنر فراموشش کنی

خودشم میگه من چ عیبی دارم

عیبی درش نمیبینم😒

قهرم باش ناهارم نمیپزم

اشتباهه کارت برا دلدار شدن باید دلبری کرد

نمیشه گفت چون شوهره الا و بلا وظیفشه 

نه اینکه که وظیفه نباشه ولی مثلاچیزی هم که وظیفه ی زنه اگر با قهر بخوان انجام بدی چقدر بده پس مهربونی هنر خیلی خوبیه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏