2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت گرمی بخوره اونی که گرمی میخوره جنسیتش غالب میشه و هر دو انار بخورید خونو قلیایی میکنه و در کل هیچی اثبات شده نیست تا خدا نخواد

به چه می اندیشی؟ نگرانی بیجاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست لحظه ها را دریاب...
2728
2738

اولا همه چی دست خداست و هر چی اون بخواد اما گرمی خب تاثیر داره. خصوصا مرد بخوره. عرق کاسنی همینطور با اینکه خنکه و اونچه از همه مهمتره نزدیکی دقیقا موعده تخمک گذاریه. اینو من تجربه کردم. بچه اولم پسر شد و دومی چون بعد پری و پاکی نزدیکی داشتیم شد دختر با اینکه رژیم غذاییمون فرقی نکرده بود.

من خیلی هاروتواطرافیانم دیدم بااینکه سفت وسخت رژیم گرفتن ورعایت کردن درنهایت بچشون دخترشد.فقط اینوبگم هیچ رژیم وبرنامه ای به اندازه خواست خداجواب نمیده .هرچی خودش صلاح بدونه میده 

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
خیلیا هم رژیم گرفتن هم تخمکگذاریو رعایت کردن ولی بازم دختر شده.اینا صددرصدنیس..

دقیقاااااا منم اول گفتم درجه اول خواست خداست. بعدشم دختر چه ایرادی داره مگه؟؟اصلا جنسیت مهم نیست سلامتی مهمه تو این دوره با اینهمه امراض مختلف

خودت و شوهرت لبنیات مصرف نکنین سه ماه بعداز سه ماه موقع تخمکگذاری یک شب در میون نزدیکی داشته باشین نزدیکی تون باید عمیق باشه بعدشم اول شما باید به ارگاسم برسی بع شوهرتون به ارگاسم برسن قبل از نزدیکی باید واژنتون را با جوش شیرین شستشو بدین شوهرتون هلو و گرمیانه بخورن قرص کلروپتاسیم هم دیدم که به مدت سه ماه مصرف میکنن یه آمپول هم داره که باید بری دکتر من اینکارا رو کردم نتیجه داد

تو گوگل سرچ کن خیلی چیزا نوشته.ولی در کل هرچی خدا خواست همون میشه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706