2733
2734
عنوان

امروز رسما به همه گفتم طلاق

446 بازدید | 18 پست

امروز بعد از کلی زجر و سختی بلاخره همه قبول کردن اما نمیدونین نصیحت‌های بعصی ها مثلا داداشم چه آتیشی میزنه به جونم میگه بعد طلاق چی کار میخوای کنی؟ با اینکه میدونه شوهرم سرده میگه دلیلت منطقی نیست... 

بچه ها اینکه من با شوهرم با توهین و دعوا از هم جدا نشدیم یعنی معنیش اینه که نباید جدا شیم؟ این تفکری که دیگران دارن میگن شما که با هم دعوا ندارید. درسته اما باهم نمی‌سازد دو ساله من خونه مامانم اینام اون خونه باباش آخه این برگشتن چه فایده ای داره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب بگن. به منم میگفتن با منم همه مخالف بودن چه اهمیتی داره. بخاطر طرز فکر بقیه که من نباید عمر خودم رو تلف کنم. اونا خودشون سر خونه زندگی خودشونن اونجوری که دلشون میخاد بعد بخاطر حرف مردم و ابرو و این حرفا تو رو مجبور کنن عمر و جوونی رو پای همچین کسی هدر کنی. منم چون میدونستم چه خبر خواهد شد دو سه روز به محضر بهشون اطلاع دادم. بعد از طلاق هم کار خاصی نکردم فقط دو سه شیفت کار کردم و درس ادامه دادم و زبان خوندم و وضع مالیم بهتر شد..بعدشم خدا بزرگ بود یه آدم خوب و محترم پیدا شد و ازدواج کردم.. همین. رفتار جامعه و عکس العمل جامعه بعد از طلاق به رفتار و عمل خود فرد هم بستگی داره عزیزم. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
خب ب چ خاطررفته؟این چ تعهدازدواجیه

خب زندگیمون خورد به بی پولی اونم رفت خونه باباش منو گذاشت خونه مامانم قبلش هم ازش دلخور بودم اما تحمل کردم الان وضعش خوب شده اما من اصلا دیگه دلم باهاش نیست میگه بیا بریم سر زندگی اما غرورم نمیزاره

خب بگن. به منم میگفتن با منم همه مخالف بودن چه اهمیتی داره. بخاطر طرز فکر بقیه که من نباید عمر خودم ...

مرسی واسه دلداری حق با شماست همه حرف میزنن و آدمو دو دل میکنن شما هم تا لحظه آخر دو دل بودی؟ 

2738
ببخشیداین سوالومطرح میکنم من بیست ودوسالمه شوهرم ادم سردیه وقتی میرم سمتش بعضی اوقات پسم میزنه ماهی ...

یکی از مشکلات من با شوهرم همینه منم 21 سالگی ازدواج کردم الان 27 سالمه و خسته شدم و دارم جدا میشم 

ببخشیداین سوالومطرح میکنم من بیست ودوسالمه شوهرم ادم سردیه وقتی میرم سمتش بعضی اوقات پسم میزنه ماهی ...

جدا میشدم. من یبار جدا شدم .چرا باید جوونیمونو بزاریم پای کسی و بدبخت بشیم

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله

استارتر من وقتی میخواستم طلاق بگیرم همه فامیل سرکوفتم زدن تهمت زدن. همه میگفتن واای دیگه کی میگیره یه دختر مطلقرو. هر کی منو میدید میگفت آخی طلاق گرفتی. خیلی زجرم دادن اما اهمیت ندادم رفتم به زور درس خوندم الانم ازدواج کزدم با ی پسسر هوب و هنه فامیل و اوناایی که تیکه مینداختن دهنشون باز موند که چطوری ازدواج به این خوبی داشتم. به حرف کسی توجه نکن۴

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
استارتر من وقتی میخواستم طلاق بگیرم همه فامیل سرکوفتم زدن تهمت زدن. همه میگفتن واای دیگه کی میگیره ی ...

مرسی عزیزم ممنون از ذلذاریت. دلیل شما هم شخصی بود مثه من یا مرد خوبی نبود؟ 

یکی از مشکلات من با شوهرم همینه منم 21 سالگی ازدواج کردم الان 27 سالمه و خسته شدم و دارم جدا میشم&nb ...

درسته همه مشکل دارن ماهم داریم ولی زندگیمون خیلی سردشدهمن قبلایه نامزدداشتم هنوزبعدهفت سال منتظرمه ولی بخدابااین همه سردی هیچوقت فکربدی ب سرم نزدولی منم جوونم شرمنده م اینومیگم ولی بعضی اوقات خودارضایی میکردم ولی الان خودمم ادم خسته ای شدم

2706