2752
2734

خب عزیزم عنوان دارن دیگه بعد خیلیاشون هم مینویسن افراد باردار و یا کسانی که خیلی میترسن نیان

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
👺✍میخوام نیست و نابودش کنم خوب کاری میکنه هویتشو فاش نمیکنه

والا ،😒نمیدونه مافیا های همیشه بیدار شهر همه جا هستن کافیه فقط یه پلک بزنیم تا جنازه ی هفت نسلشو بندازن تو اب 😂کسی اینجا نباید خشونت کنه

نه الان تنها نیستم ولی یکی از قبرستان تاپیک زده میگه خیلی دوست دارم برم قبرهارو نگاه کنم تاریخ فوتش ...

چرا برای من گفتی الان منم میترسم 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
2731

چون مریضن 

منم میترسم😬😣😨خوووووو

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
دیگه نمیرم از رو کنجکاوی هم نمیرم توبه کردم😆

🤣🤣🤣

میدونی منم یک موقعی میترسیدم زیادددد 

نمیدونم چرا یهو تغییر کردم الان تنهایی شبا فیلم ترسناک میبینم به کتفمم نیست😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
چیزی به اسم آزار، و کرم اونم آسکاریس دارن 😂 نمونش من😈😂😂😂

اووو 

فقط امضات ✌🏻 

خیلی خوشم اومد ❤️ 

بارک الله 

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
🤣🤣🤣 میدونی منم یک موقعی میترسیدم زیادددد  نمیدونم چرا یهو تغییر کردم الان تنهایی شبا فیلم ...

خیلی خوبه دیگه نمیترسی ای کاش من هم با ترس ام کنار میومدم من از تاریکی هم میترسم

خیلی خوبه دیگه نمیترسی ای کاش من هم با ترس ام کنار میومدم من از تاریکی هم میترسم

دیگه نمیشه گفت مشکله یانه شخصیتت اینطوریه 

میتونی قبولش کنی یا میتونی باهاش کنار بیای

منطقی فکر کردن از همه بهتره

من همش میگم خب این فیلمه خب این همون خونه تو روزه ترسم میریزه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
بنده خدا تایپیک قبرستان ترسناک نبود  استارترش انگار افسردگی داره بعد یکمم کاربرا ترسناکش میکنن

نه عزیزم افسردگی ندارم ولی یه جوری بقیه کاربر ها میگفتن هیچوقت نوشته های قبر رو نخونید خیلی بده ناخوداگاه میترسه خوب قبرستان خودش ترسناک هست تصورش حالا یکی هم اینجوری بگه  

نه عزیزم افسردگی ندارم ولی یه جوری بقیه کاربر ها میگفتن هیچوقت نوشته های قبر رو نخونید خیلی بده ناخو ...

شما استارتر اون تایپیک بودید؟؟

نباید اینطور مستقیم به کسی گفت ولی این حال و احوال یعنی داره فرد یه غمیو حمل میکنه که بازم گفتم باید با مشاور حرف بزنه‌

قبرستانم آرامش داره اما مکان های بهتریم هست 

بدتر از اون اینکه یه پسر بچه رو ببری

نوشته های روی قبرم من نشنیده بودم ولی بلاخره برای همچین مکانی هر جور خرافه ای هست هرچند درکل مکان خوبی نیست منکه جاهای دیگه رو ترجیح میدم

بارونو دوس دارم🌱
2706