2752
2734
عنوان

چیکار کنم زودتر باردار بشم نکنه نازا باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 44 پست

‍ 🌼سخنان آیت الله تبریزیان با موضوع درمان نازایی🌼

✅ بهترین درمان نازایی، آن است که در قرآن وارد شده است وآن استغفار زیاد می باشد (حداقل روزی 70 مرتبه)، استغفار علاوه بر آمرزیدن گناه، وریزش باران رحمت الهی، باعث می شود اموال وفرزندان شخص استغفار کننده نیز بیشتر شود .

✅ یکی دیگر از راهکارهای درمان نازایی انواع دعاها می باشد، دعاهای مخصوصی داریم جهت درمان نازایی، که تاثیرات این دعاها واستغفار از دارو نیز بیشتر می باشد 👆(دعاها مخصوص درمان نازایی در عکس فوق)👆 .

در کنار این دعاها دارو نیز تجویز می شود.

💫جهت درمان نازایی در مردان : داروهایی به نام تین فیل، کور، کاسنی، مرکب4 جهت درمان نازایی در مردان تجویز می شود .

💫همچنین دستورهای غذایی (برای مردان) وجود دارد وآن این است که مرد هر شب یک لیوان شیر همراه عسل مصرف کند، علاوه بر این صبحها یک عدد پیاز سفید خرد شود وبا روغن زیتون سرخ شود ودر آخر تخم مرغ محلی به آن اضافه شود سپس میل شود، به این غذا گوشت (گوسفندی) نیز می توانید اضافه کنید تا اثر تقویتی آن بیشتر شود .

کسی که به موارد بالا عمل نماید حتی اگر اسپرم او صفر هم باشد انشالله دارای فرزند خواهد شد .

💎 جهت درمان نازایی در زنان : داروهایی به نام باه زنان (جرجیر)، آمادگی رحم، سویق گندم وجو (وقرص خون) وجود دارد .

💎اگر این داروها را نتوانستند بدست آورند، مقداری تخم شاهی وتخم زردک را آسیاب کنند وبه مقدار زیاد استفاده نمایند، انشالله مشکل آنان برطرف خواهد شد .

🌺 همچنین از روایت این معنا نیز بدست می آید کسی که دوست دارد فرزنددار شود نیت کند اسم فرزندش را محمد یا علی بگذارد، زیرا خداوند از روی علاقه ای که به پیامبر(ص)  وامام علی(ع) دارد به آنان فرزند عطا می کند .

🌸مرکز طب اسلامی آیت الله تبریزیان 🌸

@daroo100 👈👈👈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک اینکه نازایی زیر 18 سال وجود نداره دو حداقل باید ی سال جلوگیری نداشته باشی بعد اگه نشد بری دکتر ع ...

اها خداروشکر ولی تو نت خوندم ممکنه نازایی که از اطرافیان به ارث برسه

خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادرشدن نذار❤برای سلامتی دخترم صلواتی بفرستین ممنون😍😍
چجور تقویت کنم

فولیک اسید ویتامین ای و دی و مولتی ویتامین بخر بخور  به همسرتم بده کنجد وشیر موزو هفت مغز بخور

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2731
وای خدایا

اين برا من بود شما بسته به بدن و وضعيت همسرت مطابقت بده دكتر برو

كودكي از خدا پرسيد اگر سرنوشتمون از قبل نوشته شده پس چرا ارزو كنيم خدا لبخندي زد و گفت شايد تو چند تا ورقش نوشته باشم هر چي ارزو كنه
وای خدایا بابا بیست سالته تازه دغدغه ت نازاییه؟

خب دغدغم چی باید باشه؟اتفاقا اینقد مشکل توی زندگیم دارم که ترجیه میدم سرمو با بچه گرم کنم

اها خداروشکر ولی تو نت خوندم ممکنه نازایی که از اطرافیان به ارث برسه

نگران نباش ازمایش تیروئید دادی؟؟تیروئید هم اگه خدایی نکرده داشته باشی باردار نمی شی باید دارو مصرف کنی ب حد نرمال برسه

نگران نباش ازمایش تیروئید دادی؟؟تیروئید هم اگه خدایی نکرده داشته باشی باردار نمی شی باید دارو مصرف ک ...

نه ازمایش دادم همچی خوب بود خداروشکر

عزیزم عادت ماهانت هر ماه منظمه ?? هر ماه عادت میشی ?? یا نا منظمه ?? 

اصلا منظم نیس یه بار سه روز میوفته عقب یبار ۲روز این ماه که ۸روز افتاد عقب 

اصلا منظم نیس یه بار سه روز میوفته عقب یبار ۲روز این ماه که ۸روز افتاد عقب 

در حد 2 تا دوهفته طبیعیه نه یهو سه ماه 4 ماه یه بار بشی

اگه ماهی یکبار عادت میشی مشکل نداری  

خدا رو شکر پس صبر کن هنوز ی سال وقت داری اما اگه خیلی عجله داری میتونی بری دکتر

اگه بدونم تو یه سال باردار میشم که نمیرم دکتر