2733
2734
عنوان

چیکار کنم زودتر باردار بشم نکنه نازا باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 44 پست
در حد 2 تا دوهفته طبیعیه نه یهو سه ماه 4 ماه یه بار بشی اگه ماهی یکبار عادت میشی مشکل نداری &n ...

وای مرسیییی

خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادرشدن نذار❤برای سلامتی دخترم صلواتی بفرستین ممنون😍😍
اصلا منظم نیس یه بار سه روز میوفته عقب یبار ۲روز این ماه که ۸روز افتاد عقب 

نگران نباش من 12 روز هم شده عقب افتاده باشه اما حامله شدم 😁 شاید تنبلی تخمدان یا کیست داری ی سونو کامل بده ضرری نداره خیالت راحت میشه ان شاءالله ک ب زودی حامله میشی ی نی نی تپل مپل سالم و صالح و خوشگل ب دنیا میاری💓😍😘😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش من 12 روز هم شده عقب افتاده باشه اما حامله شدم 😁 شاید تنبلی تخمدان یا کیست داری ی سونو ک ...

مرسی عزیزم که اینقد بهم امید دادی😍😍😍

خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادرشدن نذار❤برای سلامتی دخترم صلواتی بفرستین ممنون😍😍
اگه بدونم تو یه سال باردار میشم که نمیرم دکتر

من ی بار رفتم مطب دکتر ی خانوم اومده بود میگفت حامله نمیشم اینا دکتر گفت چن ماهه اقدام کردی گفت 5 ماه گذشته و اینا گفت چقدر عجله داری ی سال صبر کن اگه نشد دیگه بیا برای درمان اگه مشکلی باشه اما گفت اگه دوست داری حامله بشی زودتر ازمایش هورمون و کم خونی و تیروئید واست بنویسم با سونو خیالت راحت باشه 😉😉

2731
2738
با دارو باردار شدی عزیزم

نه گلم فقط پريود نشدم دوماه رفتم ازمايش گفت بارداري عصرش رفتم سونو قلب كوچولوش ميزد

كودكي از خدا پرسيد اگر سرنوشتمون از قبل نوشته شده پس چرا ارزو كنيم خدا لبخندي زد و گفت شايد تو چند تا ورقش نوشته باشم هر چي ارزو كنه
۱سال ونیم.۲۰سالمه جلوگیری نمیکنم‌

ایشالا ک باردار میشی عزیزم منم از بیست سالگی در تلاشم ولی هنوز جواب نداده تازه فهمیدم تنبلی تخم دان دارم.الان دو سال ک منتظرم ومیدونم ک جوابمو میگیرم 

آخییییی مبااااارک باشه عزیزم

زنده باشي الان ٤سالشه 

كودكي از خدا پرسيد اگر سرنوشتمون از قبل نوشته شده پس چرا ارزو كنيم خدا لبخندي زد و گفت شايد تو چند تا ورقش نوشته باشم هر چي ارزو كنه
خدا حفظش کنه، برای ما هم دعا کنید مامان بشیم

الهي كه بزودي زود مامان بشن همه منتظرا الهي امين

2706