2737
2734
عزیزم من ۵ سال با امپول پریود میشدم هرسه چهار ماه یک بار، دکترمو که عوض کردم این روش رو بهم گفت دیگه ...

یعنی قرص رو میخوری مرتب پریود میشی

یا دیگه قرص روترک کردی؟

الهی وربی من لی غیرک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی همیشه این قرص رومصرف میکنین دیگه قطع نمیکنین

هر بار که پریود میشدم مصرف میکردم فکر کنم دو سه بار خوردم دیگه مرتب سر وقت میشدم

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
2728
بله گونال وفوستیمن واچ سی جی تمام داروهای محرک تخمک گذاری رواستفاده کردم

تخمک ازاد شده اشتی ک اچ سی جی زدی

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
آره هرسری لتروزول میخوردم وامپول گونال تزریق میکردم چن تا فولیکول بالغ داشتم ک اچ سی جی میزدم ولی خ ...

بهداحتمال زیاد شوهرت یک مشکلی داره وگرنه تنبلی تخمدان چیزی نیس ک درمان نشه وحامله نشی شوهرت حتمن ازمایش بده...

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
بهداحتمال زیاد شوهرت یک مشکلی داره وگرنه تنبلی تخمدان چیزی نیس ک درمان نشه وحامله نشی شوهرت حتمن ازم ...

شوهرم دوبارآزمایش داده همه چیش عالی بوده

عکس رنگی هم گرفتم مشکلی نداشته

ولی خوتخمدانام اصلافعالیتی ندارن تنبل تنبل

الهی وربی من لی غیرک
2738