2737
2734
عنوان

تو دلدادگان چرا این حرفو زدن😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1241 بازدید | 117 پست

من نمیگم کار پارسا خوب بوده ولی شماها هم باشید مامانتو انتخاب میکنید پس نگید چرا این کارو کرده

من میتونم به لاغری برسم😊وزن اولیه ۸۶😔وزن فعلی ۶۷/۳۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😄وزن هدف دوم ۵۸😂هوررررااااا👏

اما خدايش منم درهمه حال مامانمو ميچسبم   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدا حدیث و اگه ول نمیکرد میرفت سفته اجرا میرفت زندان . خب میرفت چی میشد اون و که اعدام نمیکردن ح ...

بله دقبقا. و اینم با افتخار پخش میکنن که مثلا بگن مقام مادر بالایت. خب بله هست ما هم نمیگیم پایینه . ولی ایا اون دختر بیچاره مادر نیست؟؟؟؟

آره اصلا نباید ازدواج میکرد وقتی شرایط نداره

من وقتی حدیث و حامله نشون داد گفتم اینا که واسه خرج عروسی موندن بچه شون واسه چیه

بعدم کلا صداقت نداره و بی صداقتی شو توجیه می‌کنه

که کمیش به خاطر حفظ آبرو و شخصیت خونوادگیش قابل درکه باقیش نه

کلا حامله شدن اون حال منو بد کرد

دو تا آدم گنده بی شعور

یا فاطمه زهرا (س)
2728
من نمیگم کار پارسا خوب بوده ولی شماها هم باشید مامانتو انتخاب میکنید پس نگید چرا این کارو کرده

بله باید به مادرش کمک می کرد اما حق نداشت مسولیت زنشو ول کنه و از اون بدتر بهش افتخارم بکنه و حالا کاری به فیلمنامه ندارم

اما پخش کردن این تو جامعه ما خیلی افتضاحه...مادره واقعا با این جمله ی مسخره خوشحال شد اومد نشست پیش پسرش. اصلا یادش رفت دو دقیقه قبل داشت میگفت بیجا کردی دروع گفتی

یعنی حتی تربیت مادرم زیر سوال برد

2738
بله دقبقا. و اینم با افتخار پخش میکنن که مثلا بگن مقام مادر بالایت. خب بله هست ما هم نمیگیم پایینه . ...

والا میرفت زندان خودش و فدای مادرش میکرد از زن بد بخت مایه گذاشت.

البته مردا ۹۹% اول خودشون و میبینن بعد مادرشون و پدر و خواهر و برادر بعدا زن

خداروشکر

نمیشد دست بزاره رو دست بزاره مامانش رو ببرن بالای دار....خودت باشی میزاری مادرت این اتفاق براش بیفته؟البته دور از جون مادر شما.یا ببخشید اگه داداش خودتو بزاری حای این پسره و میزاشت مادرش اعدام میشد همه ی ناسزاها سمت زنش نمیرفت؟؟؟؟که زنشو به جای مادرمون انتخاب کرد......واقعیت رو ببینید نه اینکه شوهراتونو بزارید جای این پسره ......ولی شاید راه نجات دادن مادرش اشتباه بود......نباید دختری رو که خودش می‌دونه چه بلایی سرش آورده رها میکرد همینجوری الکی....راههای بیشتری رو میتونین برای نجات مادرش انتخاب کنه....

منم از شوهرم پرسيدم اگه تو بودي اينكارو ميكردي گف نه اصلا ميرفتم حقيقتو ب خونواده دختر ميگفتم باهم پ ...

شوهر منم همین رو گفت 

البته من ازش نپرسیدم تو چکار می کردی

خودش گفت پارسا باید به دختره و پدر دختره می گفت اونا کمکش میکردن

البته خب اونوقت کلا فیلمنامه عوض میشد و فرزانه همون اول داستان لو میرفت، یه جوری باید داستان رو کش بدن دیگه

بله باید به مادرش کمک می کرد اما حق نداشت مسولیت زنشو ول کنه و از اون بدتر بهش افتخارم بکنه و حالا ک ...

مگه غیر اینه همه ته دلشون غنج میره اینو بشنون 😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
ربطی نداره به هرحال هرکاری کرده نتونستن پول دیه رو جور کنه و ازدواج هم براش پیش اومد ازدواج کرد ولی ...

بله قابل توجیح شاید باشه

ولی من کاری ندارم

میگم چرا بعد با افتخار گفت مادر صذبار دیگم حاضر بودم زنمو ول کنم و بیام طرف تو

بعدم نشون داد مادره خوشحال و شاده

همه می دونیم این کار اشتباه بوده. و راه های دیگه ای هم داشته پارسا

پس حداقل باید اینو نشون بده نه اینکه تکریمش کنه

پسرى كه مادرشو به خاطر زنش ول كنه، يه روزيم زنشو به خاطر يكى ديگه ول ميكنه. كارى كه كرد رو به هيچ عنوان تأييد نميكنم، ميتونست بهتر مديريت كنه، حماقت كرد. اما پسر و دختر فرقى نداره، هيچ وقت نبايد پشت خانواده شونو خالى كنن.

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
ببخشیدا مامانش داشت اعدام میشد  ترگل ورگل که ی گوشه ننشسته بود زندگیشو کنه هرکسی هم بود همین ک ...

دقیقا استارتر دورازجون همین اتفاق برامادرمیوفتادتوچیکارمیکردی مسئله مرگ وزندگی خب چیکارمیکردبنده خدا اونم خودش ناراحت بود دیگه

2706