2733
2739
عنوان

تو دلدادگان چرا این حرفو زدن😒😒

1241 بازدید | 117 پست

پسره زنشو با یه بچه ول کرد به امون خدا 

خیلی بی عرضه و بی لیاقت

بعد نشون میدن مامانش میگه تو غلط کردی ب زنت دروع گفتی؟! پسره هم میگه  اگر صد بار دیگه هم اتفاق می افتاد همین کارو می کردم و می اومدم طرف تو مااااااماااان

حالا جالب اینجاس در اینجا مامانه هم از این همه برتری به عروس بیچاره دلش نرم میشه و میره پیش پسرش میشینه

اصلا نمیگن این حرفا بد اموزی داره

پس فردا هر کسی به خودش اجازه میده زن باردارشو رها کنه و به مامانش بچسبه.یا یاد این پسر بیفته و بین زن و بچش و مادرش فرق بزاره 

من که خیلی بدم اومد

حداقل باید مادره بهش میگفت نه تو خیلی غلط بیجا کردی..نه اینکه با محبت کنارش بشینه 

ببخشیدا مامانش داشت اعدام میشد  ترگل ورگل که ی گوشه ننشسته بود زندگیشو کنه

هرکسی هم بود همین کارو میکرد تو اون موقعیت البته نه هر موقعیتی

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هنوز ادامه داره   

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

من مجردم ولی خوشم نیومد از این حرف 

شاید واقعا بین مادرم و عشقم مادرم رو انتخاب کنم ولی از ول کردن یه نفر وسط زمین و هوا بیزارم 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
2738

منم انقد فحشش دادم اینو گفت...زن حامله بدون اینکه توی شناسنامت باشه رووول کردی بعدم اسمشو گذاشته مرررد....خاک بر سرش 

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

منم از شوهرم پرسيدم اگه تو بودي اينكارو ميكردي گف نه اصلا ميرفتم حقيقتو ب خونواده دختر ميگفتم باهم پول ديه جور ميكرديم بعد من پسشون ميدادم

كلا فيلمنامه رو عوض كرد😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

تو دوراهی سختی بود 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706