2733
2739
عنوان

چرا بعضیا شوهرا هیزشونو از جامعه جمع نمیکنن 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 67 پست
بخدا من  مانتو شلوار و مقنعه دانشگاه تنم بود هیچی نبود که بد باشه و ارایشم نکرده بودم که ...

جوابشونو بده،اونم خطاب به مادرشون،امکان نداره بهشون  برنخوره،چرا فقط اونا باید حس بدی به ما بدن،من مجرد و کم سن بودم هیچی نمیگفتم ولی از وقتی مادرشدم حسابی میری.نم به طرف

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ی بار تو داروخونه ی خانومی با ی بچه بغل شوهرش اومد پشتم خیلی چندش بهم گفت قربوون فلان جات برم در ...

جات بودم میزدم به کولی بازی تا دمشو بزاره رو کولش فرار کنه

2728
با زنش بود دلم نیومد دعوا بیفته بینشون گفتم من عامل دعواشون نباشم

ول کن بابا،به زنش چه،تو باید ابروشرفشو میبردی،با سکوتتون باعث میشین اون به کارش ادامه بده

2738
اگه ادم بخواد دعوت بکنه باید روزی ده بار اعصاب خودشو بریزه بهم ارزششو 

واقعا روزی ده بار تیکه میخورین مگه؟من وقتی هر روز بیرون از خونه بودم شاید ماهی یکی دوبار اتفاق میفتاد

پریروز منو خواهرم و دخترم تو بازار بودیم داشتیم از کنا دوتا ابله رد میشدیم ک خواهر بیچارم عطسه کرد بعد پسره برگش گف خبیس نکرده باشی منو میگی😠😠😠😠 برگشت کردم تو خیابون اینهمه ملت گفتم اهوی هی حیوون باتوام جات طویلس اینجا گــه کیو میخوری بیا اینجا کارت دارم همه منو میدیدن😲😲😲😲😲اصلانم ن ترس داشتم نه خجالت😏😏😏.بعدش دیدم دوتاشون مثل برق در رفتن😂

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706