2737
2739
عنوان

چرا بعضیا شوهرا هیزشونو از جامعه جمع نمیکنن 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازهم میگم دیروز داشتم رانندگی میکردم دوتا پسر احمق پشتم بودن و مسخره بازی و هی داشتن به گلگیرم میچسبیدم اولش ی دسی کشیدم و تکاف زدم اینا برق از چششون پرید خواستم ترمز ناگهانی بزنم ک از پشت بزنن ب گلگیرم حالا مقصر خودشون مبودن خر بیار باقالی بار کن 😏😏😏بعدش دیدم هنوز پروان از رو اینه جلو ک داشتن نگام میکردم خودم شکل منگولا کردم ی زااااارت گنده از دهنم نثارشون کردم قیافشون😲😲😳😳.منم ای کیف کردم دلم خنک شد😋

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2731
منی که چادریم بهم متلک گفتن چن باااار ربطی به حجاب نداره مردا بعضیهاشون مریضن عوضین آشغالن‌‌‌....

آره ربطی به حجاب نداره،مریضن

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

حالا همه میشن حور وپری ناز وخوشگل که مردای متاهل بهشون تیکه انداختن........اونم جلوزنشون محاااااله زن اصیل  ایرانی باشه جر میده شوهرشو شمام از حمام در بیا بعد تاپیک بزن ،تجاوز..؟؟احساس چندشناک؟؟؟؟هوفففف

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
حالا همه میشن حور وپری ناز وخوشگل که مردای متاهل بهشون تیکه انداختن........اونم جلوزنشون محاااااله ز ...

براي منم پيش اومده.زيادم پيش اومده.خصوصا پشت چراغ قرمز

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
2738