2733
2739
عنوان

🙆آهنگ های خز قدیمی🙆نوستالژی بازی!❤

| مشاهده متن کامل بحث + 23502 بازدید | 799 پست

ارمین😓

بله😁

اگ من زنت بشم یارو همدمت بشم اگ دعوامون بسه منو با چی میزنی😓😓😓

اخه قربونت برم کی دلش میاد تورو بزنه ک من بزنم 😒😥

نه😨من زن ارمین نمیشم😱اگر بشم کشته میشم😬😷😓

گل پری جون😞😠💩

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آسه آسه ریزه ریزه بی تو‌قلبم میره واسه دل دروغ نیس راسه راسه‌تورو دیده‌توروخاسه

وای توت فرنگی داشتم میگفتم اون صدا قشنگت ک بود😂 اون دانلود کردم بچم عاشقشههمش میگ مامن بزن صدای پاتریک😂😂😂😂😂

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
ای ناکس

😂😂😂😂😂😂

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
حالا این یه فیلم مستهجنی ام داشت ما تو سی دی دزدکی میدیدیم😎

وای مگه فیلمه؟؟؟😅😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2738

خواهر کوچیکم  انقد کفتر کاکل به سر گوش میداد دیگه حالمونو بهم میزد طی یه عملیات وقتی نبود سی دی مورد نظر رو شکوندیم من و خواهرم و خودمونو راحت کردیم🙄🙄😂😂😂😂

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
لنگ وقطیفه طاس ودلیجچه .فرش وقالیچه جهنم ...کاسه الوچه رابردن😭😭😭

😅😅😅😅😍😍😍😘

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
ارمین😓 بله😁 اگ من زنت بشم یارو همدمت بشم اگ دعوامون بسه منو با چی میزنی😓😓😓 اخه قربونت برم کی ...

بههههههههله😁😁😁😉

❤️💫یارَفیقَ من لا رَفیقَ لَهُ 💫❤️. 🥀
وای توت فرنگی داشتم میگفتم اون صدا قشنگت ک بود😂 اون دانلود کردم بچم عاشقشههمش میگ مامن بزن صدای پات ...

خخخ دروووغ نگووو😂😂😂😂😂 پاترییییک اخهههه 

بزار واسش شعر بچگونه میخونم میفرسم داشته باش فردا😂😂😂

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
2706