2733
2739
عنوان

تَــرفندهاي رفتــار با خانواده همســر👨‍👩‍👦‍👦

| مشاهده متن کامل بحث + 47421 بازدید | 1049 پست
عزيزم با مردي ك اينقدر لوسه يه بار بهش بدي كردي دوماهه جوابتو نميده ارتباطتو قطع كن بخون اين تاپيكار ...

خب متاسفانه وابسته شدم میدونم باید زودتر فراموشش کنم هرچند سخته ولی باید تحمل کنم

تنها که نمی شورم منو جاری کوچیکم میشوریم هر دوتا عقد هستیم از این حرصم میگیره که بزرگه میخوره بعد می ...

زبله ها😁

تنهایی ازپس شما دو تا براومده!! 

ب نظرم شما دو تا جاری باهم واسش نقشه بکشین😈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی نکات خوبی بود ذخیر کردم تاپیکتو فقط در مورد ظرف‌ شستن مادر شوهرم بنده خدا توانایی نداره و غذاهم درست میکنه برای ما. بخاطر همین من موقع ظرف شستن کمک میکنم ولی جاریم فکر میکنه خیلی زرنگه غذاشو یواش ميخوره تا سفره جمع شه بعدم خودشو با بچش سرگرم میکنه تا ظرفا شسته شه من هم همیشه پای ثابت سینکم.کارش زشته که کمک نمیکنه. درسته خانواده شوهرم ازم تشکر میکنن و میگن همش زحمت ظرفا با توا ولی خب بخاطر رودربایستی با جاریم بش چیزی نمیگن و احتراممون یه اندازس

من که فقط جمعه ها ناهار میرم خونه مادرشوهرم چون شاغلم و وقت خالی ندارم..البته هرچند اونا کلی تعارف میکنن که ظرفارو نشوروتوخسته ای...اما میشورم.من عقدم.جاری ام ندارم.اما دوتا خواهرشوهردارم خوبه رفتارشون زیاد کاری باهم نداریم نه خیلی صمیمی و نه خیلی سرد.معمولی

2738

خانوما منو هم راهنمایی کنید 

از اون جایی که میخوام دوری و دوستی باشه 

البته خواهر شوهرام شهر دیگه هستن هر وقت بریم شهرشون که اونم دیر ب دیر ی سری بهشون میزنیم اونم برا شام یا نهار نه

الان میگم  لزومی داره بهشون گاها زنگ بزنم و احوالپرسی کنم یا نه البته مناسبت ها فقط زنگ میزنم

اینم بگم اونا نه زنگ میزنن و نه دعوتمون میکنن

men onsuz  O,mensiz   Qala bilmez
هميشه سعي كنين شوهرتون با خانوادش صحبت كنه و شما خودتون رو جلو نندازين،اگه نميتونين بريد خونشون شوهر ...

اره اينطوري بهتره همسرمنم به من ميگه هرچي گفتن توجواب نده من خودم جواب ميدم تواگه جواب بدي ميشي ادم بده

چرا انقد درگیر این هستین ک با خانواده همسر چطور باید رفتار کرد؟؟؟فک نمیکنین زیادی آدم حسابشون میکنین ...

ایول👏👏

برای خوشبختی و آرامش و سلامتی مادر و خواهرم لطفا صلوات  بفرستید
خانوما منو هم راهنمایی کنید  از اون جایی که میخوام دوری و دوستی باشه  البته خواهر شوهرام ...

روابط هر چقدر رسمی تر و مرزبندی شده تر باشه مشکلات و انتظارات بی مورد هم کمتره. 

اگر اونا زنگ و احوالپرسی و دعوت از شما ندارن شما هم به آرومی کم و بعدش قطع کنید. 

هر چه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو
من تو عقد هم كمك نميكردم يه جوري جا انداختم كه نه خونه كسي كار ميكنم نه كسي خونم كار كنه

خيلي خوبه من تاحالاكاركردم ولي دوماه ونيمه عروسي كردم ازاين به بعدكسي بيادخونم نميذارم ظرف بشورن تامنم نشورم