2737
2739
عنوان

قدم به قدم با messi تا باربی !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 16726 بازدید | 971 پست
منظورم ۱۵ بود اشتباه ریاضیاتی بود😁

ایشالله زودی میرسید و کم میکنید  .....البته شما 9 کیلو از من کمتر هستی و جلوتر از من هستید........  

گور بابای همه ی اونایی که زندگی رو برام تلخ کردن از این به بعد فقط انرژی مثبت   ......هدف اصلی زندگیم تا عید....... لاغری  .....من بالاخره نفرین چاقی رو در هم میشکنم  

سلام دخترا

صبح به خیر 

امروز من باید برم دانشگاه تا عصر ...برای همین امروز ورزش ندارم و فقط رژیم رو رعایت میکنم

صبحانه نان و عسل ، ناهار میرزا قاسمی و نان ، شام دو عدد کوکو و نان ، با هر وعده ماست کم چرب و سالاد و سبزی 

دو میان وعده با دو واحد میوه

دمنوش و چای و آب هم فراوان :)

فعلا خداحافظ تا عصر ، شما هم رژیم خودتون رو رعایت کنید و ورزش کنید

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا صبح به خیر  امروز من باید برم دانشگاه تا عصر ...برای همین امروز ورزش ندارم و فقط ر ...

سلام عزیزم منم صب ساعت 9ونیم تا 10ونیم رفتم پیاده روی....برای رژیمم ،رژیم خاصی ندارم همون کم خوردن برنج و نان

خوب سلام به اونایی که هستن و اونایی که نیستن

از اون همه همراه و مشتاق دیروز کسی نیست :))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
سلام عزیزم منم صب ساعت 9ونیم تا 10ونیم رفتم پیاده روی....برای رژیمم ،رژیم خاصی ندارم همون کم خوردن ب ...

آفرین عزیزم تبریک میگم که اولین روز رو با موفقیت گذروندی ، امیدوارم تا شنبه صبح همراه باشی و نتیجه خوب ببینیم ...البته بیشتر از نیم کیلو تا هشتصد گرم نمیخوایم تو هر هفته کم کنیم اینجوری زمان بیشتری میبره ولی دیگه برگشت نداره

من با ورزش و رژیم متعادل هر چی کم کردم هیچوقت برگشت نداشت

آفرین عزیزم تبریک میگم که اولین روز رو با موفقیت گذروندی ، امیدوارم تا شنبه صبح همراه باشی و نتیجه خ ...

اره منم نمیخوام یهویی کم کنم همینطور اروم اروم چربی هام بسوزه کافیه البته امروز پریود بودم وگرنه بیشتر پیاده روی میکردم

اره منم نمیخوام یهویی کم کنم همینطور اروم اروم چربی هام بسوزه کافیه البته امروز پریود بودم وگرنه بیش ...

چه خوب که عجله نداری بهتره که ادم همیشه سبک زندگیش سالم باشه تا اینکه چند ماه رژیم بگیره چند ماه پرخوری

2738

سلام؛منم هستم😊؛من از پنج شنبه رژیمو شروع کردم و تو این ۵ روز یک و نیم کیلو کم کردم چون هم یه مدت پرخوری کرده بودم و هم تو این پنج روز هر روز یک ساعت دویدم یک و نیم کم شده هفته های بعد احتمالا کاهش کمتری داشته باشم،رژیم من کالری شماریه ۱۲۰۰ کالری مصرفیمه،ورزشم یک ساعت دو  و بیست دقیقه حلقه،حلقه تاثیر فوق العاده ای داره تو پهلو و کم من👌

اینکه دیگران با ما چگونه رفتار میکنند را ما به آنها می آموزیم.

در ضمن همه چی به اراده آدم بر میگرده من امروز نتونستم برم بیرون برای ورزش برای همین تو خونه یه ساعت ورزش داشتم و چون ساعت ۹:۳۰ جایی کار داشتم و باید میرفتم صبح به محض اینکه بچمو فرستادم مدرسه ورزشو شروع کردم 

سلام

من سه روزه ورزش شکم و پهلو شروع کردم ولی به هیچ وجه نمیخام لاغر بشم .من پستارو میخونم تعجب میکنم چجوری یکی باقد مثلا ۷۰میخاد بشه ۶۰کیلو؟من قدم ۱۷۰الانم ۶۹کیلوام ولی میخام بشم ۷۴مشکل دارم بنظرتون؟خخخخخ.من توپر دوس دارم.البته بدون شکم و پهلو...

سلام؛منم هستم😊؛من از پنج شنبه رژیمو شروع کردم و تو این ۵ روز یک و نیم کیلو کم کردم چون هم یه مدت پر ...

سلام عزیزم خوش اومدی

به به چه خانم پر انرژی ای :))

منم اتفاقا امروز نمیتونم برم استخر برای همین از شش و نیم که بیدار شدم شروع کردم الان هم کارهای خونه تمام شده هم نیم ساعت ورزش کردم هم ناهارم روی گازه :)

سلام من سه روزه ورزش شکم و پهلو شروع کردم ولی به هیچ وجه نمیخام لاغر بشم .من پستارو میخونم تعجب میک ...

سلام دوست عزیزم خیلی خوبه که هدف شما تناسب اندامه تا لاغری چون بعضیها به خاطر لاغر شدن به خودشون صدمه میزنن

و اما درباره قد و وزن...

تناسب این دو تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی هست ،مثل استخوان بندی و جثه ، سن ، تعداد زایمانها ، ژنتیک و...تشخیص وزن ایده آل برای هر فردی کار متخصص تغذیه همون فرده ولی جداولی هست برای افرادی با جثه معمولی و سن جوان و میانسال که برای خانمها وزن ایده آل رو همون قدشون منهای صد.ده میگه... ولی  مثلا من خودم چون جثه ظریفی دارم دور مچ دست و پام باریکه با وجود قد 178 باید وزنم در حالت مانکنی 61 باشه اما به خاطر زایمانم و سنم دیگه رسیدن به اون وزن برای من ساده نیست چون الگوی تجمع و ذخیره چربی توی بدنم با دورانی که دختر هجده ساله بودم فرق کرده برای همین وزن 68 برای من مطلوب حساب میشه

اما دوستی دارم از من ده سانت کوتاه تر ولی با استخوان بندی درشت که وزن مطلوب برای ایشون 65 هست یعنی با مال من تفاوت زیادی نداره

سلام عزیزم خوش اومدی به به چه خانم پر انرژی ای :)) منم اتفاقا امروز نمیتونم برم استخر برای همین از ...

سلام عزیزم؛مرررسی،ماشاالله شما پر انرژی ترین👌👏👏

سلام به دوستان گلم

میخواستم تجربه خودم رو بگم

عزیزانی که در رژیم ثابت قدم نیستن حتما به متخصص تغذیه مراجعه کنن یا رژیم اینترنتی بگیرن

چون هزینه پرداختی و گزارش دادنهای هفتگی یه محرک قویه که ولش نکنن

یا رفیق