2733
2739

بله موقعی ک ناراحتی اعصاب داشتم شبا تا صب بیدار بودم کلیم افکار منفی داشتم دکتر رفتم چند ماه دارو خوردم خوب شدم الانم وقتایی ک پریودم یا استرس دارم حالت خاب و بیدارم البته گاهی

نه اصلا نمیخوابی باورت میشه با ورزش کردن کلی خودموخسته میکنم ولی نمیشه الان ۵رشبه

مصرف کافئینت رو قطع کن 

قهوه چای ممنوع

غذای سنگین بخور 

من اگه کم غذا بخورم شب خیلی سخت خوابم میبره 

گوشیت رو ساعت ده بزار تو کمد درشم قفل کن 

کلیدش رو هم قورت بده (شوخی کردم) نتونی برش داری

گوشی توی بی خوابی شبانه من دلیل اصلیه 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من دخترم که به دنیا اومد دقیقا ۸ شبانه روز پیاپی بیدار بودم بدون اغراق که روز هشتم که رفتم بخیه هامو بکشم موقع رد شدن از خیابون خوابم برد که اگه مادرشوهرم همراهم نبود رفته بودم زیر ماشین, بعدش هم مجددا موقع کشیدن بخیه روی تخت خوابم برد. دلیل این بیدار موندنها هم این بود که خیلی ترسو بودم شب تا صبح بالا سر دخترم مینشستم و نفسشو چک میکردم, فکر میکردم یهو خدایی نکرده نفسش قطع میشه. خیلی جای تعجب بود که نمردم از بیخوابی, چون قبلا آزمایش کرده بودن کسیو که یک هفته مداوم بیدار بود و جنون گرفته بود و مرده بود

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
2728

بچه ها تنفس عمیق رو امتحان کنید 

دم عمیییق 

8 ثانیه نگه دارین 

بازدمو تو 8 ثانیه بدین بیرون 

اینو چند بار پشت هم امتحان کنید بهتون کمی آرامش میده خوابتون میبره 

اگه جواب داد منم دعا کنید😊

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

من سه شب.واسه امتحان فیزیک سال سوم.دهانم سرویس شد.روز آخر که میرفتم امتحان بدم فشارم افتاد با آژانس رفتم 😐بعدشم اومدم تخت خواببدم ولی دو ساعت فقط  خاک تو مخم چرا اونهمه خودمو اذیت میکردم واقعا؟😐

من یه زخم خورده ام       😢😢😢              از اونی که                کاربریمو قطع کرد‌ ‌‌سر پل صراط یقتو میگیرم لعنتی  😭😭        تیکر بارداری نیست

من به غیر از بچه داری مثل الان که نوزاد دارم کم میخوابم قبلا به خاطر بازی کلش تو چهارروز کلا دوساعت فقط خوابیدم دیگه مثل جنازه بودم ولی معتاااااد بودم معتاااااااااد

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
2740