2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن

189 بازدید | 8 پست

سلام به همگی 

یه پسر ۲۹ ماهه دارم که الان ۳ روز شروع کردم که از پوشک بگیرمش 

منتها همش باید خودم هر نیم ساعت ببرمش دستشویی 

با اینکه خیلی خوب حرف میزنه ولی هر چی بش میگم وقتی جیش داری بگو اصلا نمی گه 

هر بارم مه میبرمش یعنی هر نیم ساعت اصلا جیش نکرده تو خودش ولی تا میبرمش همونجا کارش می کنه منتها اصلا خودش نمی گه .. 

هر بارم نیپرسم می که ندارن.. 

یه پسر هفت ماهه هم دارم که واقعا این کار برام سخت تر کرده چون گاهی فراموش می کنم ببرمش و ۴۵ دقه یا بیشتر طول میکشه و در این صورت جیش میکنه .. اگه خودش بم می گفت هر بار خیلی راحت تر بودم 

خوشحال میشم کمکم کنید و از تجربیاتتون بگین 

ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اوایلش همین طوریه . ولی الان هوا سرد شده یکم سخته کاش تابستون از پوشک میگرفتی 

زهرا جان من استرالیا هستم اینجا الان بهار هست. و اینکه یعنی طبیعی که نمی گه؟ 

اینقدر سرگرم بازی میشه که نمی گه 

چقدر طول میکشه مه خودش بگه؟ 

2731
دختر من بیست ماهشه یه هفتس پوشک نزدم هر یه ساعت دیگه الان جیش میبرمش بعضی وقتا میگه ولی درکل باید خو ...

ممنونم پس فعلا باید همینطوری ادامه بدم تا اینکه بالاخره بگه..

خیلی ممنونم از راهنماییتون 

سلام گلم 

من هم دخترم دو سالو یک ماهش هست و خودم باردارم خواستم تا وقت به دنیا اومدن نی نی دخترم رو از پوشک بیگیرم سه هفته هست شروع کردم هفته اول دو روز اول خوب خودش میگفت که جیش یا داشت یا نداشت میبردمش دستشویی ولی بعد دیگه تا خودم نپرسیم نگفت یه هفته خونه رو هم به گند کشید خیلی صبر میخواد بهش جایزه گرفتم هر چیز خواست دادم بهش که خبر کنه الان دو هعته هست که میگه ولی گاهی وقتا جیش میکنه تو فرشام نمیدونم سه چهار روز خبر میکنه میگه که جیش دارم بعد یه روز یادش میره راستی تو اوایل خیلی سخته سعی کن اول

خدایا شکرت   
2738

طبیعیه مرحله سختیه، آلارم گوشی ات رو روی نیم ساعت تنظیم کن تا فراموشت نشه، هر دو روز یکبار پنج دقیقه به زمانت اضافه کن... تا فاصله دستشویی بیشتر بشه... 

یاد میگیره... فقط به هیچ عنوان عصبانی و بی حوصله نشو... چون  بچه استرسی میشه و دیگه بدتر نمیگه...