2737
2739
منم همش میگم چرا مگه روحم شیطانی شده که از شنیدنش میترسم😔ممنون عزیزم لطف داری.نمیدونم کی و کجا تو ذ ...

نه گلم این چه حرفیه..شما خود فرشته ای ...شاید تو موقعیتی شنیدی مثلا بچگی که مناسب نبوده...میشه تغییرش داد..

یه تاپیک در مورد لایه بردار بود شما راهنمایی کردی با مهربونی وحوصله..کلیندا مایسین و...ممنونم ازت گلم...😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همون منم احتمالا چون تو فضای ختم و نزدیک حجله شنیدم ناخوداگاه ترس دارم

آخی..ان شاء الله تغییر پیدا کنه..مثلا من صوت عربی رو دوست دادم ..چون بچه بودم رفتیم سوریه هم زیادت بود هم سیاحت هم اجناس خوب..اون موقع ارزش پولمون بیشتر تز اونا بود..اجناس همه ترکی...زیارتها😍وای خدا...دیگه از زبان عربی وصوت قرآن با لحجه عربی ذهنیت خوب دارم..یادش بخیر...کاش الان میشد😔الان همه چی تغییر کرده ..جنگ خرابی چه بناهای قشنگی داشت که الان میگن داعش خراب کرده خدا ریششون رو بکنه  ..ارزش پول ما...هی  ...

2728
منم دلم میخواد ارامش بگیرم ازش ولی...

سعی کن باصدای آروم گوش کنی.

بسه دنیا دیگه بسه ،تودیگه کار نده دستم؛من بسازتو میرقصم تو بزن تا من برقصم؛طاقت و صبر و قرارم دلمو یارودیار همچیم رفته زدستم تو بزن تامن برقصم....😔
دلیلش چیه  ولکنم نیس😣

نمیدونم،بعضی اوقات اینجوری میشم دائمم توی گوشم میپیچه،البته صدای اذان مخصوصاموذن زاده خیلی بهم ارامش میده،کاش یکی پیداشه جوابشوبگه بهمون

لطفالایک نکنید،ممنون
2740
نمیدونم،بعضی اوقات اینجوری میشم دائمم توی گوشم میپیچه،البته صدای اذان مخصوصاموذن زاده خیلی بهم ارامش ...

شنیدن صدای اذان اره ارامش میده ولی اینکه تو گوشم هی میاد هی تکرار میشه اعصابم بهم میریزه.  پیدا کردی به منم بگو🤗😀