2737
2734
عنوان

اسم پسرووووونه

190 بازدید | 29 پست

بچه ها یه نظرسنجی میخوام بکنم، منو همسرم تصمیم گرفتیم اسم پسرمونو بزاریم دایان،از اونجایی ک ما ترکیم، و دایان هم اسم ترکی و هم کردی هست، بزرگای خانواده مثل پدر خودم و خانواده همسرم میگن زیاد خوب نیس یه وقت مسخره ش میکنن، ولی ما خیلی دوست داریم این اسمو😔

دایان ب زبان ترکی معنی تکیه گاه و سرافرازی میده، ب ترکی سلیس تر هم معنی تکیه دادن میده.

حالا ممنون میشم نظرتونو بگید من عذاب وجدان گرفتم ک نکنه واقعا اسم بدی باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اتفاقا یکی از دوستام اسم پسرش دایان بنظرم خیلی هم قشنگه ولی چون اینا ترک نیسن شمالین کسی مسخره نمیکنه .شاید چون شما ترک زبانید شاید جنبه چنین اسمو نداشه باشن بخان مسخره کنن

2738

حالا این همه اسم چرا دایان.  امیر بگذار

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
منم دایان رو دوست دارم و برا پسرم یا دایان میذارم یا دانیار 

هرکی ک سن و سالی ازش گذشته و ترک هم هست این اسمو میشنوه میگه خوب نیس ی اسمی بزارید ک پس فردا مسخره ش نکنن..کلافه شدم، ما خیلی دوس داریم این اسمو

2706